Peptidový booster s komplexem aminokyselin

Peptide Booster with Amino Acid Complex

všechny typy pleti,

Anti-aging/proti stárnutí, Vrásky

3 ks a více

Hodnocení: 

1 445,00 Kč s DPH

Více informací

8 esenciálních anti-aging peptidů vložených do silného boostru pleť rozjasní, zpevní a účinně působí proti stárnutí

* Každá pokožka profituje z přítomnosti přidaných peptidů, a to proto, že tyto navíc přidané peptidy podporují ty, které jsou pokožce vlastní, tj. především kolagen, elastin a keratin.

* Peptidový Booster obsahuje silnou směs osmi vysoce specifických peptidů, z nichž každý cílí na jiný problém, proto má tak výborné výsledky.

* Tyto peptidy se především zaměřují na boj proti vráskám a jemným linkám, resp. proti stárnutí pleti obecně, pomohou navíc pleť rozzářit a sjednotit její barevný tón.

* Tyto jedinečné, s kožní buňkou komunikující, peptidy efektivně pleť „učí“, jak působit mladistvě, a to posílením přirozených regeneračních schopností pokožky.

* Krom peptidů obsahuje booster také cenné aminokyseliny, antioxidanty a ingredience nutné pro správnou hydrataci.

* Peptidový booster posiluje a chrání přirozenou kožní bariéru a zvyšuje tak odolnost pleti.

* Je ideální pro všechny typy pleti, vhodný rovněž pro pleť citlivou, která např. obtížně toleruje produkty s vyšší koncentrací retinolu

Více informací

Co jsou to vlastně peptidy?

Peptidy jsou krátké řetězce aminokyselin, které se přirozeně nacházejí v naší pokožce a působí jako stavební součásti bílkovin, tj. kolagenu, elastinu a keratinu. Při aplikaci na pleť působí peptidy přímo na kožní buňky a plní specifické funkce, jako je např. zabudování kolagenu a elastinu do jednotlivých vrstev pokožky. Pleť působí při jejich používání zřetelně mladistvěji, je pevnější a pružnější.

Jak peptidy pomáhají nasí pleti?

Peptidy jsou ingredience, které dobře komunikuji s kožní buňkou. Můžete si je představit jako "osobní trenéry" naší pokožky. Peptidy „učí“ naši pleť, co má dělat a jak, aby zůstala mladistvá a pevná. Peptidy také zlepšují schopnost regenerace pokožky a posilují přirozenou kožní bariéru.

Proč 8 různých peptidů?

Peptidy jsou jako klíče, které se hodí pouze do určitých receptorů (zámků), aby mohly aktivovat (odemknout) odlišné specifické procesy. Ne všechny peptidy jsou stejné a každý z nich má pro pokožku odlišné úkoly a jiné výhody. Jednotlivé peptidy se přesně zaměřují na zpevnění pleti, sjednocení tónu a působí proti stárnutí.

Tripeptid-1:
Podporou klíčových prvků viditelně zvyšuje pevnost a pružnost pokožky

Palmitoyl Tripeptid-1 + Palmitoyl Tetrapeptid-7 + Palmitoyl Hexapeptid-12:
Tyto tři peptidy zlepšují kontrolu hydratace naší pleti, podporují její zdravý vzhled, vyhlazují vrásky a obecně působí proti stárnutí.

Myristoyl Hexapeptide-16 + Myristoyl Pentapeptide-17:
Tato dvojice pleť zklidňuje, mírní zarudnutí a pomáhá posílit její přirozenou kožní bariéru.

Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucin Acetát:
Urychluje proces obnovy kožní buňky tak, aby pleť vypadala mladistvě a byla pevná a pružná.

Azelaoyl Bis-Dipeptide-10:
Tlumí změny barevného tónu pleti, které vznikají po expozici slunečního záření, zabrání tvorbě nežádoucích látek v pokožce, které vedou ke ztrátě pevnosti pleti a pleť rozjasňují.

Mohu použít Peptidový booster, pokud mám citlivou pleť nebo růžovku (rozáceu)?

S klidem můžete booster používat i na pleť citlivou a na pleť s rozáceou. Booster potěší také ty z nás, kteří hůře tolerují vyšší koncentrace retinolu, neboť pleť po aplikaci Peptidového boosteru retinol dobře snáší. 

Mohu kombinovat Peptide Booster s jinými produkty?

Peptidový booster můžete používat samostatně nebo jej kombinovat (smíchat) s jiným sérem, hydratačním krémem nebo jiným boosterem.

V jakém kroku mé rutiny v péči o pleť mohu používat Peptidový booster?

Booster můžete použít samostatně nebo jej přidat do Vašeho oblíbeného séra či hydratačního krému. Aby mohl booster dobře působit, je vždy nutné mít pleť řádně vyčištěnou a před jeho použitím aplikovat exfoliant, který odstraní odumřelé buňky, aby mohl booster na pokožce dobře působit.   

Více informací

Water (Aqua), Glycerin (skin-replenishing), PEG-8 Dimethicone (texture enhancer), Tripeptide-1 (skin-restoring), Palmitoyl Tripeptide-1 (skin-restoring), Palmitoyl Tetrapeptide-7 (skin restoring), Palmitoyl Hexapeptide-12 (skin restoring), Myristoyl Hexapeptide-16 (skin-restoring), Myristoyl Pentapeptide-17 (skin-restoring), Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate (skin- restoring), Azelaoyl Bis-Dipeptide-10 (skin-restoring), Glycoproteins (hydration), Phospholipids (skin-replenishing), Adenosine (skin-restoring), Dipotassium Glycyrrhizate (skin-soothing), Vali- ne, Glycine, Alanine, Glutamic Acid, Serine, Threonine (amino acids/hydration), Yeast (Faex) Extract (skin-soothing/hydration), Isoleucine, Proline, Histidine, Phenylalanine (amino acids/ hydration), PCA (skin-replenishing), Phytic Acid (antioxidant), Panax Ginseng Root Extract (plant extract/antioxidant), Sodium PCA (skin-replenishing), Psidium Guajava Fruit Extract (gu- ava fruit/antioxidant), Euterpe Oleracea Fruit Extract (acai/antioxidant), Ahnfeltiopsis Concinna Extract (algae/hydration/texture enhancer), Dextran (natural sugar/hydration), Hydrolyzed Silk (texture enhancer), Lecithin (skin-restoring fatty acid), Glyceryl Polymethacrylate (film-forming agent), C12-16 Pareth-9, Trideceth-12 (emulsifiers), Sodium Lactate (hydration), Carbomer (tex- ture enhancer), Aspartic Acid (amino acid/hydration), Polysorbate 20 (emulsifier), Butylene Gly- col, Caprylyl Glycol, PEG-8 (texture enhancers), C11-15 Pareth-7 (emulsifier), Guar Hydroxyp- ropyltrimonium Chloride (texture enhancer),Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Ec- toin (hydration), Citrate Buffer (pH adjuster), Trimethylsiloxyamodimethicone (texture enhan- cer), Phenoxyethanol (preservative), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Ethylhexylglycerin (hydration).

Více informací

Nejprve pleť vyčistěte Vašim oblíbeným čistícím přípravkem, pak naneste tonikum a exfoliant. Jen tak je pleť připravena k tomu, aby využila všechny ingredience Peptidového boosteru.

Aplikujte 1-2x denně. Můžete přidat 2-3 kapky boosteru do Vašeho oblíbeného hydratačního krému či séra nebo naneste booster samostatně, po té pak hydratační krém. Pro denní použití vždy překryjte hydratačním krémem s UV filtrem 30 nebo vyšším.

Hodnocení

Známka 
2018-07-23

další komentář od Andrea z Brna

Jsem zpět, jak jsme slíbila, booster je super, krásně se vsakuje a drobné vrásky jsou fakt menší, cítím, že kůže je líp hydratovaná. Super

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2018-05-02

Moc se těším

O peptidovém bůstru mi říkala sestra, která žije v Americe, je z něho nadšená a moc mi ho dporučovala. Musím ho taky mít. Vyzkouším a určitě se s váma podělím o zkušenosti.

Napište svůj názor

Napište svůj názor

Peptidový booster s komplexem aminokyselin

Peptidový booster s komplexem aminokyselin

Peptide Booster with Amino Acid Complex

Doporučené produkty