ZELENÁ PŘÍRODNÍ řada

Zelená přírodní řada je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, zklidnit podrážděnou pleť, kvalitně ji hydratovat a zároveň bojovat zčervenání pleti a navíc chtějí 100 % přírodní produkt. Potěší Vás opravdu účinný přírodní gel k čištění a odlíčení pleti, přírodní osvěžující tonikum a vynikající přírodní hydratační krém....

Zelená přírodní řada je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, zklidnit podrážděnou pleť, kvalitně ji hydratovat a zároveň bojovat zčervenání pleti a navíc chtějí 100 % přírodní produkt. Potěší Vás opravdu účinný přírodní gel k čištění a odlíčení pleti, přírodní osvěžující tonikum a vynikající přírodní hydratační krém. Řada je vyvinuta pro všechny typy pleti.  

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme Vám vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

ZELENÁ PŘÍRODNÍ řada Počet produktů: 5

Filtr

všechny typy pleti
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek