SKIN RECOVERY

Řada SKIN RECOVERY je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, pleť kvalitně hydratovat, vyhladit jemné linky a účinně bojovat proti vráskám, růžovce či ekzematické pleti a mají suchou a citlivou až velmi citlivou pleť. Potěší Vás opravdu účinný přípravek k čištění a odlíčení pleti, tonikum, exfolianty, vynikající denní ...

Řada SKIN RECOVERY je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, pleť kvalitně hydratovat, vyhladit jemné linky a účinně bojovat proti vráskám, růžovce či ekzematické pleti a mají suchou a citlivou až velmi citlivou pleť. Potěší Vás opravdu účinný přípravek k čištění a odlíčení pleti, tonikum, exfolianty, vynikající denní a noční hydratační krémy, excelentní hydratační maska, antioxidační séra i boostery.

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme Vám vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace nebo testovací, resp. cestovní balení (tzv. trial size), které Vám vydrží asi 14 dní, což je dostatečná doba k otestování nové kosmetiky. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

SKIN RECOVERY Počet produktů: 7

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek