Boostery

Každý z nás je jedinečný s jedinečným typem kůže. Boostery, otrocky přeloženo „posilovače“, jsou tady opravdu k posílení účinku pravidelné péče o pleť, kdy se zaměřujeme na určitý problém, tj. například na rozšířené póry, dehydrataci pokožky, pigmentové skvrny, vrásky, ztrátu pevnosti či barevného tónu pleti atd. Obsahují totiž vyšší koncentrace...

Každý z nás je jedinečný s jedinečným typem kůže. Boostery, otrocky přeloženo „posilovače“, jsou tady opravdu k posílení účinku pravidelné péče o pleť, kdy se zaměřujeme na určitý problém, tj. například na rozšířené póry, dehydrataci pokožky, pigmentové skvrny, vrásky, ztrátu pevnosti či barevného tónu pleti atd. Obsahují totiž vyšší koncentrace klíčových ingrediencí, které účinně „posilují“ v boji proti výše uvedeným problémům.  

Jsou vhodné pro všechny typy pleti a jsou tak lehké, že je lze kombinovat s ostatními produkty. Boostery je možno aplikovat samostatně nebo přidat před nanesením na pleť několik kapek boosteru do oblíbeného séra či hydratačního krému.

Čti více

Boostery Počet produktů: 15

Filtr

suchá až velmi suchá
všechny typy pleti
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek