SKIN BALANCING

Řada SKIN BALANCING je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, pleť kvalitně hydratovat, vyhladit jemné linky a účinně bojovat proti vráskám, pigmentovým skvrnám, růžovce či rozšířeným pórům a mají mastnější typ pleti. Potěší Vás opravdu účinný přípravek k čištění a odlíčení pleti, tonikum, exfolianty, vynikající denní ...

Řada SKIN BALANCING je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, pleť kvalitně hydratovat, vyhladit jemné linky a účinně bojovat proti vráskám, pigmentovým skvrnám, růžovce či rozšířeným pórům a mají mastnější typ pleti. Potěší Vás opravdu účinný přípravek k čištění a odlíčení pleti, tonikum, exfolianty, vynikající denní a noční hydratační krémy, excelentní masky, antioxidační séra i boostery.

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme Vám vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace nebo testovací, resp. cestovní balení (tzv. trial size), které Vám vydrží asi 14 dní, což je dostatečná doba k otestování nové kosmetiky. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

SKIN BALANCING Počet produktů: 8

Filtr

normální
smíšená až mastná
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek