CALM ke zklidnění pleti

Řada CALM je určena pro ty z nás, kteří chtějí zklidnit podrážděnou pleť, kvalitně ji hydratovat a zároveň bojovat proti růžovce (rozácei) či zčervenání pleti a mají citlivou až velmi citlivou pleť. CALM Redness má řadu pro pleť sušší a řadu pro pleť mastnější. Potěší Vás opravdu účinné přípravky k čištění a odlíčení pleti, tonika, exfolianty, v...

Řada CALM je určena pro ty z nás, kteří chtějí zklidnit podrážděnou pleť, kvalitně ji hydratovat a zároveň bojovat proti růžovce (rozácei) či zčervenání pleti a mají citlivou až velmi citlivou pleť. CALM Redness má řadu pro pleť sušší a řadu pro pleť mastnější. Potěší Vás opravdu účinné přípravky k čištění a odlíčení pleti, tonika, exfolianty, vynikající denní a noční hydratační krémy, excelentní antioxidační séra i boostery.

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme Vám vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

CALM ke zklidnění pleti Počet produktů: 15

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
smíšená až mastná
všechny typy pleti
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek