PC4MEN (pro muže)

Jistě se shodneme, že i muži mají pleť. Ženy samozřejmě chtějí, aby vedle nich muži vypadali dobře, a proto je více než žádoucí, aby mnozí muži změnili svůj přístup a o pleť se začali také starat. Pouhé holení v péči o pleť muže opravdu nestačí. Také ti muži, kteří jsou si vědomi, že je třeba o pleť pečovat a již tak činí, jsou na správné adrese...

Jistě se shodneme, že i muži mají pleť. Ženy samozřejmě chtějí, aby vedle nich muži vypadali dobře, a proto je více než žádoucí, aby mnozí muži změnili svůj přístup a o pleť se začali také starat. Pouhé holení v péči o pleť muže opravdu nestačí. Také ti muži, kteří jsou si vědomi, že je třeba o pleť pečovat a již tak činí, jsou na správné adrese. Sada PC4MEN je totiž s ohledem na mužskou pleť určena právě pro ně.

Potěší Vás opravdu účinný přípravek k čištění pleti, pěna na holení, exfoliant, vynikající denní a noční hydratační krém. Nikde ale není psáno, že muž nemůže sáhnout podle typu své pleti i na produkty jiných řad, než je PC4MEN. Kombinace je samozřejmě možná, někdy i žádoucí. Doporučujeme i mužům, aby používali produkty se skupiny antioxidačních sér, boosterů či masek a ošetření

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme Vám vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

PC4MEN (pro muže) Počet produktů: 6

Filtr

všechny typy pleti
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek