Denní hydratační krémy s SPF (UV filtrem)

Všichni možná nevíme, že sluneční UV záření působí na naši pokožku bez ohledu na počasí, a to i když je zataženo nebo třeba když prší. Proto doporučujeme používat během dne vždy hydratační krém s SPF (Sun Protection Factor), tj. s UV filtrem. Krém aplikujte také kolem očí a nezapomeňte jej nanést v dostatečném množství. Pro mladistvě vypadající ...

Všichni možná nevíme, že sluneční UV záření působí na naši pokožku bez ohledu na počasí, a to i když je zataženo nebo třeba když prší. Proto doporučujeme používat během dne vždy hydratační krém s SPF (Sun Protection Factor), tj. s UV filtrem. Krém aplikujte také kolem očí a nezapomeňte jej nanést v dostatečném množství. Pro mladistvě vypadající pleť není nic důležitějšího než ji chránit před škodlivými účinky UV záření. Každodenní aplikace hydratačního krému s UV filtrem je tedy nezbytností, krém vždy vybírejte v závislosti na typu Vaší pleti.

Krém s UV filtrem naneste jako poslední krok ve Vaší denní péči o pleť. Pokud ale používáte make-up bez UV filtru nebo pudr, naneste hydratační krém s UV filtrem ještě před aplikací make-upu nebo pudru. Používáte-li make-up s UV filtrem je vše v pořádku a tento naneste jako poslední krok ve Vaší denní péči o pleť.

Čti více

Denní hydratační krémy s SPF (UV filtrem) Počet produktů: 11

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
smíšená až mastná
všechny typy pleti
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek