Normální až suchá pleť

Tato řada je určena pro ty z nás, kteří chtějí zklidnit podrážděnou pleť, kvalitně ji hydratovat a zároveň bojovat proti růžovce (rozácei) či zčervenání pleti a mají sušší a citlivou až velmi citlivou pleť. Potěší Vás opravdu účinné přípravky k čištění a odlíčení pleti, tonikum, exfoliant, vynikající denní a noční hydratační krémy, excelentní an...

Tato řada je určena pro ty z nás, kteří chtějí zklidnit podrážděnou pleť, kvalitně ji hydratovat a zároveň bojovat proti růžovce (rozácei) či zčervenání pleti a mají sušší a citlivou až velmi citlivou pleť. Potěší Vás opravdu účinné přípravky k čištění a odlíčení pleti, tonikum, exfoliant, vynikající denní a noční hydratační krémy, excelentní antioxidační séra i boostery.

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme Vám vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

Normální až suchá pleť Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek