Masky a ošetření

Tyto produkty jsou určeny pro problematickou pleť, ale také pro ošetření pleti bezproblémové, neboť každý z nich má také účinky proti stárnutí. Vynikajícím je například Clinical Ošetřující přípravek s 1 % retinolem, peptidy a vitamínem C, který obsahuje nejvyšší možnou koncentraci retinolu bez lékařského předpisu, zlepšuje pevnost a elasticitu p...

Tyto produkty jsou určeny pro problematickou pleť, ale také pro ošetření pleti bezproblémové, neboť každý z nich má také účinky proti stárnutí. Vynikajícím je například Clinical Ošetřující přípravek s 1 % retinolem, peptidy a vitamínem C, který obsahuje nejvyšší možnou koncentraci retinolu bez lékařského předpisu, zlepšuje pevnost a elasticitu pleti, vyhlazuje hluboké vrásky a linky, v neposlední řadě „čistí“ póry i povrch pleti.

Nepostradatelnými jsou také hydratační masky, které se aplikují při večerní péči o pleť, ev. se při velké dehydrataci mohou ponechat i přes celou noc. Bezvadnou hydratační maskou je Skin Recovery Regenerační hydratační maska a Rehydratační maska. Obě tyto hydratační masky výborně hydratují a zvláčňují pleť, dodávají pleti také potřebné mastné kyseliny a lipidy.

Na mastnou i aknózní pleť je ideální Černá gelová maska k čištění a minimalizaci pórů či Skin Balancing Maska absorbující mastnotu pleti. Obě viditelně zmenšují rozšířené póry, absorbují nadbytečnou mastnotu a pomáhající s vyhlazením pleti.

K viditelnému rozjasnění pleti a ke sjednocení jejího nerovnoměrného barevného tónu můžeme s klidným svědomím doporučit Resist Brightening Essence a Resist Ošetřující přípravek na rozjasnění a rozzáření pleti. Oba produkty obsahují také vitamíny a antioxidanty.

Čti více

Masky a ošetření Počet produktů: 29

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
smíšená až mastná
všechny typy pleti
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 29 položek