Sady produktů

Sady produktů jsou sestaveny tak, aby pokryly základní potřeby v péči o pleť, tj. obsahují: 1. přípravek k čištění a odlíčení pleti, 2. exfoliant (peeling), 3. noční hydratační krém, 4. denní hydratační krém s UV filtrem (anglicky SPF). Jedná se tedy o základní řady produktů, které je vhodné doplnit především o tonikum a antioxidační sérum, v ne...

Sady produktů jsou sestaveny tak, aby pokryly základní potřeby v péči o pleť, tj. obsahují: 1. přípravek k čištění a odlíčení pleti, 2. exfoliant (peeling), 3. noční hydratační krém, 4. denní hydratační krém s UV filtrem (anglicky SPF). Jedná se tedy o základní řady produktů, které je vhodné doplnit především o tonikum a antioxidační sérum, v neposlední řadě také o boostery či další specifické produkty.

Vyberte si produktovou sadu podle typu Vaší pleti, tj. mastná, suchá, smíšená, ev. podle toho, jaký problém s pletí chcete řešit, tj. například akné, růžovku (rozáceu), podráždění pleti, sadu s anti-aging účinkem či další. Jednotlivé produkty ze sad lze ale samozřejmě kombinovat, sestavení sad není dogma.

Pro muže je určena speciální sada PC4MEN, která samozřejmě (krom výše uvedených produktů základní řady) obsahuje také pěnu na holení. Jistě ale i muži mohou vybírat ze široké nabídky Paula´s Choice. 

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme nejdříve vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace nebo testovací, resp. cestovní sady (tzv. trial size sady) či jednotlivé testovací produkty (trial size), které Vám vydrží asi 14 dní, což je dostatečná doba k otestování nové kosmetiky. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Chcete-li pro svou pleť udělat maximum, přečtete si jaký postup ošetření Paula´s Choice doporučuje. Vše důležité se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

Sady produktů Počet produktů: 18

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
smíšená až mastná
všechny typy pleti
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek