Citlivá/velmi citlivá pleť

Citlivá pleť není až takovou výjimkou, jak si mnozí z nás myslí. Tento typ pleti trpí při každé nestandardní situaci více, než pleť normální, tj. je-li vystavena slunečnímu záření, horké či studené vodě, parfémům, prašnému prostředí, ale také například přírodním pylům. Všechny tyto faktory citlivou pleť dráždí více než pleť normální a způsobují ...

Citlivá pleť není až takovou výjimkou, jak si mnozí z nás myslí. Tento typ pleti trpí při každé nestandardní situaci více, než pleť normální, tj. je-li vystavena slunečnímu záření, horké či studené vodě, parfémům, prašnému prostředí, ale také například přírodním pylům. Všechny tyto faktory citlivou pleť dráždí více než pleť normální a způsobují její napětí a dehydrataci, méně často pak pocit mastnoty.

S klidným svědomím Vám pro suchou a citlivou pleť můžeme doporučit produkty řady Skin Recovery nebo Calm pro suchou pleť. Pro mastnější typ citlivé pleti pak doporučujeme Calm pro mastnou pleť.

Není třeba se bát ani exfoliantů, pomáhají i citlivé pleti, jen s nimi zacházejte opatrněji a vyzkoušejte, který exfoliant Vám opravdu vyhovuje. Boostery i antioxidační séra rozhodně citlivé pleti také pomohou. 

Velmi důležité je citlivou pleť, a to nejen suchou, řádně hydratovat denními i nočními hydratačními krémy. Přes den rozhodně nezapomínejte na hydratační krém s UV filtrem. 

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

Citlivá/velmi citlivá pleť Počet produktů: 52

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
smíšená až mastná
všechny typy pleti
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 52 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 52 položek