Smíšená až mastná

Tato řada je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, pleť kvalitně hydratovat, vyhladit jemné linky a účinně bojovat proti vráskám a mají mastnější typ pleti. Potěší Vás opravdu účinné přípravky k čištění a odlíčení pleti, tonika, exfolianty, vynikající denní a noční hydratační krémy, excelentní antioxidační séra i boos...

Tato řada je určena pro ty z nás, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti, pleť kvalitně hydratovat, vyhladit jemné linky a účinně bojovat proti vráskám a mají mastnější typ pleti. Potěší Vás opravdu účinné přípravky k čištění a odlíčení pleti, tonika, exfolianty, vynikající denní a noční hydratační krémy, excelentní antioxidační séra i boostery.

Pokud kosmetiku Paula´s Choice ještě neznáte, doporučujeme Vám vyzkoušet vzorky v sáčku na 1-2 aplikace nebo testovací, resp. cestovní balení (tzv. trial size), které Vám vydrží asi 14 dní, což je dostatečná doba k otestování nové kosmetiky. V případě, že u produktu nenaleznete testovací vzorky, tak se bohužel nevyrábí a nejsou dostupné.

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

Smíšená až mastná Počet produktů: 11

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
smíšená až mastná
všechny typy pleti
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek