Resist Hydratační regenerační olejový booster

Resist Anti-Aging Moisture Renewal Oil Booster

suchá až velmi suchá,

Citlivá/velmi citlivá pleť, Ekzematická pleť, Růžovka/rosacea

3

Hodnocení: 

955,00 Kč s DPH

Více informací

* Okamžitě pomáhá suché a napjaté pleti

* Zmírňuje zčervenání pleti a zánět

* Antioxidanty obnovují a posilují pleť

* Ideální pro obličej a krk, včetně očních partií

* 100% bez přidaných parfémů a barviv

Uvidíte návrat mladistvého vzhledu díky účinným mastným kyselinám regenerujících ochrannou vrstvu pleti, aby došlo k obnově hebkosti a elasticity pleti a zároveň zmírnění podráždění pleti.

Více informací

Dodatečné informace

Čím je tento přípravek jedinečný?

Toto jedinečné spojení devíti jemných, neparfémovaných rostlinných olejů s antioxidanty přináší zklidňující, bohatou hydrataci a úlevu unavené a suché pleti. Uvidíte návrat mladistvého vzhledu díky účinným mastným kyselinám regenerujících ochrannou vrstvu pleti, aby došlo k obnově hebkosti a elasticity pleti a zároveň zmírnění podráždění pleti. Nemastná a elegantně lehká struktura přípravku se rychle vstřebává a zanechává celodenní příjemný pocit a trvající hladkost.

 

Pro koho je určený tento přípravek?

Hydratační regenerační olejový booster je perfektní pro každého se suchou nebo velmi citlivou pletí, kdo chce posílit výsledky svého oblíbeného hydratačního krému přidáním bohatých obnovujících složek.

 

Jak byste popsali tento přípravek jednou větou?

Tento lehký olej na obličej lze použít samostatně, nebo přidáním do séra nebo hydratačního přípravku k posílení jeho působení a dodání tak extra dávky obnovujících a vyhlazujících složek.

Více informací

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Argania Spinosa Kernel Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Borago Officinalis (Borage) Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Echium Plantagineum Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil/skin-repairing ingredient), Ceramide 2 (skin-repairing ingredient), Cholesterol (skin-repairing ingredient). 

Více informací

Aplikujte jednou nebo dvakrát denně po vyčištění pleti, použití tonika a exfoliantu. Přidejte 2-3 kapky do vašeho oblíbeného Paula’s Choice hydratačního přípravku nebo použijte samostatně a následně použijte hydratační krém tam, kde je potřeba. Přípravek je vhodný ke smíchání s jakýmkoliv sérem Paula’s Choice.

Hodnocení

Známka 
2019-07-24

Souhlas, je super

Zpočátku mě trochu zarazilo v názvu "olejový". Musím ale souhlasit, pleť není po nanesení mastná, je krásně vláčná, nemám pocit těžké ani mastné kůže, dobře sedí makeup. Mám dlouho problém se šupinatou suchou pletí, zdá-se ale, že teď je tomu konec.

Známka 
2019-07-03

Pecka

Vynikající hydratace, úplná pecka po opalování. Tento booster fakt miluju

Známka 
2017-08-31

Výjimečný booster

Již nějakou dobu bojuji se suchou pletí a když už jsem něco pořídila, často mi přípravek zanesl póry. Tento booster je naštěstí výjimka. Pleť je po něm vláčná a vypadá mladší. Postupně zkouším další produkty a jsou moc fajn.

  • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor

Napište svůj názor

Resist Hydratační regenerační olejový booster

Resist Hydratační regenerační olejový booster

Resist Anti-Aging Moisture Renewal Oil Booster

Doporučené produkty