RESIST C15 Super Booster

RESIST C15 Super Booster

všechny typy pleti,

Anti-aging/proti stárnutí, Vrásky

2

Hodnocení: 

1 445,00 Kč s DPH

Více informací

Tento koncentrovaný booster s čistým 15% vitamínem C působí výborně proti známkám stárnutí, znatelně rozjasní Vaši pleť, barevně ji sjednotí, oživí a zároveň významně bojuje proti negativním vlivům životního prostředí, především proti poškození slunečním zářením.

• Významně rozzáří a pleť a sjednotí její barevný odstín

• Směs vitamínů C, E a kyseliny ferulové pokožku viditelně rozjasní

• Tekutý booster se velmi rychle vstřebá

• Použijte samostatně nebo přidejte do svého hydratačního krému či séra

Více informací

Resist C15 Super Booster obsahuje vysoce koncentrovaný vitamín C a antioxidanty stabilizující pokožku. V této kombinaci přináší booster výjimečné výsledky, sjednocuje nerovnoměrný odstín pleti, oživuje nevýraznou pleť a pomáhá pokožce bojovat s nepříznivými účinky životního prostředí. Viditelně snižuje známky stárnutí, pleť postupně vyhlazuje, směs stabilizovaného 15% vitamínu C (kyselina askorbová) a silné antioxidanty, vše při pH 3,0, navíc

Snižuje viditelné známky stárnutí a pomáhá dosáhnout hladší, jasnější a pevnější pleť. Za to vše může ta správná kombinace 15% stabilizovaného vitaminu C (kyselina l-askorbová) při pH 3,0 a další silné antioxidanty, jako jsou vitamín E, kyselina ferulová* a peptidy vyhlazující kůži. Při pravidelné aplikace se Vaše pleť rozzáří, zpevní a viditelně zjemní vrásky. 

* Kyselina ferulová patří mezi významné antioxidanty, likviduje pro pokožku nebezpečné kyslíkové, dusíkové i hydroxylové radikály. Je rostlinného původu a nachází se ve stěnách buněk některých rostlin. Je silnějším antioxidantem než samotný vitamín E, betakaroten či vitamín C. V kombinaci s vitamíny C a E vzniká velmi účinný rostlinný antioxidant. Dle dostupné literatury působí jako prevence vrásek, prevence poškození slunečním zářením, prevence rakoviny pokožky, ulevuje od návalů horka. 

Často kladené otázky:

Proč je doporučeno používat booster pouze 3 měsíce po otevření?

Resist C15 Super Booster obsahuje jedinečnou směs velmi silných antioxidantů a vysokou koncentraci stabilizovaného vitamínu C. Tyto složky jsou citlivé na účinky kyslíku a světla. Navzdory skutečnosti, že se nám podařilo obal, který omezuje přívod světla a vzduchu, doporučujeme používat C15 Super Booster maximálně 3 měsíce od otevření. Proto na trh dodáváme balení 20 ml, aby booster byl při použití 1-2x denně spotřebován právě za 2-3 měsíce.

Proč je složení Resist C15 Super Boosteru odlišné v USA a EU a proč tak dlouho trvalo uvedení na trh v EU?

Důvodem, proč se verze C15 Boosteru v EU a USA liší, jsou v regulační pravidla jednotlivých ingrediencí v USA a EU. Textura a klíčové složky produktu jsou totožné, liší se pouze stabilizační složky produktu. Toto je také důvodem pozdějšího uvedení na trh EU. 

Více informací

Voda, kyselina askorbová (vitamin C/antioxidant), butylenglykol (hydratace), ethoxydiglykol (hydratace), glycerin (hydratace), PPG-26-Buteth- Tocopherol (vitamin E/antioxidant), hyaluronát sodný (hydratace), Hexanoyl Dipeptid-3 Norleucin acetát (obnovení pokožky), Lecitin, Kyselina ferulová (antioxidant), Panthenol (doplnění pokožky), Bisabolol (vyhlazuje pokožku), Oryza Sativa (typ rýže) + extrakt otruby (změkčení pleti), Extrakt Hordeum Vulgare (extrakt z ječmene/antioxidant), Propylgalát (antioxidant), Glukonát sodný (úprava pH), fenoxyethanol (konzervační látka), ethylhexylglycerin (konzervační látka).

Více informací

Aplikujte jednou nebo dvakrát denně na vyčištěnou pleť, nejlépe po aplikaci tonika a exfoliantu. Kápněte 2-3 kapky do dlaně a poté naneste na obličej. Pokud budete chtít ošetřit také krk a dekolt, pár kapek samozřejmě přidejte. Booster můžete také přidat do Vašeho oblíbeného séra nebo hydratačního krému, přes den používejte hydratační krém s SPF faktorem (UV filtrem). Booster můžete nanést i na citlivou pokožku kolem očí, vyhněte se ale přímé aplikaci do oka samotného. 

Hodnocení

Známka 
2018-08-22

Super

Tento booster je pro mě zásadním produktem. Pleť je po něm tak zářivá a mladistvá, jsem z něj nadšená!

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2018-08-22

Super

Tento booster je pro mě zásadním produktem. Pleť je po něm tak zářivá a mladistvá, jsem z něj nadšená!

Známka 
2017-10-07

maximální spokojenost

C15 booster jsem vyzkoušela jenom ze zvědavosti a už ho nedám z ruky! Používala jsem 5 měsícu sérum s vit C od jiného výrobce, bohužel bez většího efektu. S Paulou vidím výsledky po 5 dnech! Cítím se báječně

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2017-10-04

Bezva dárek pro mámu

koupila jsem na doporučení mámě jako dárek k narozkám. wow, mamča vypadá super, krásná pleť

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2017-09-29

Fakt super booster!

Koupila jsem si booster před týdnem, po prvním použití byla má pleť zářivější. po týdnu pak krásně jemná, vláčná a vsadila bych se, že mám méně vrásek :-) Fakt "super booster"

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor

Napište svůj názor

RESIST C15 Super Booster

RESIST C15 Super Booster

RESIST C15 Super Booster

Doporučené produkty