Anti-aging/proti stárnutí

V boji proti stárnutí pleti je velmi důležitá prevence, která by měla začít u kvalitních denních hydratačních krémů s UV filtrem (anglicky SPF, tj. zkratka Sun Protection Factor). Bez slunečního záření není život možný, naše pleť ale při expozici nekontrolovatelného množství tohoto záření vysloveně strádá, dochází mimo jiné ke ztrátě kolagenu a ...

V boji proti stárnutí pleti je velmi důležitá prevence, která by měla začít u kvalitních denních hydratačních krémů s UV filtrem (anglicky SPF, tj. zkratka Sun Protection Factor). Bez slunečního záření není život možný, naše pleť ale při expozici nekontrolovatelného množství tohoto záření vysloveně strádá, dochází mimo jiné ke ztrátě kolagenu a elastinu, což pak vede k předčasnému stárnutí pleti.

Základem každého ošetření pleti je její čištění. Jen čistá pleť může přijmout všechny potřebné ingredience, které jí jednotlivými produkty dodáváme. Nezapomínejte také na tonika a exfolianty, které odstraňují odumřelé buňky a pleť omlazují. Vynikající jsou také antioxidační séra, boostery s vitamíny, na noc používejte kvalitní noční hydratační krémy.

Pokud se chcete dozvědět o anti-aging péči více, přečtete si články v Radách odborníka, kapitola Anti-aging (proti stárnutí).

Jaký postup ošetření doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky byly co nejlepší, se můžete dočíst v Radách odborníka, kapitola Základní péče o pleť/Krok za krokem.

Čti více

Anti-aging/proti stárnutí Počet produktů: 102

Filtr

normální
suchá až velmi suchá
smíšená až mastná
všechny typy pleti
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 102 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 102 položek