DOPRAVA A PLATBA

Nejpozději od 22. 2 .2019 Vám nabízíme tyto možnosti dopravy:

1. Balíček na výdejní místo Z-Point cestou www.zasilkovna.cz – balíček bude doručen na výdejní místo, které si při objednávce vyberete a kde si ho osobně vyzvednete, úložní doba je 7 dní.

2. Balíček do ruky cestou DPD kurýra – kurýr Vám doručí balíček na Vámi uvedenou adresu po celé ČR, o termínu doručení Vás bude informovat.

3. Balíček do ruky cestou České pošty – v případě, že Vás poštovní doručovatel nezastihne, uloží balíček na spádové poště.

Při objednávce prosím dbejte na správné zadání Vašeho kontaktního e-mailu a telefonního čísla. Je to proto, abyste mohli být o termínu dodání Vaší objednávky včas a správně informováni. Přibližný termín dodání Vám bude zaslán jak e-mailem, tak sms zprávou na Vás mobilní telefon.

AKTUÁLNÍ CENÍK SLUŽEB

Možné typy plateb: převodem na účet, kartou online, platba přes online bankovnictví. Všechny tyto platby jsou zdarma. Omlouváme se, ale objednávky na dobírku neposíláme. 

1. Výdejní místo Z-Point (www.zasilkovna.cz) ......................................................... 69 Kč

2. Balíček do ruky cestou DPD kurýra .................................................................... 109 Kč

3. Balíček do ruky cestou České pošty ................................................................... 119 Kč

Účet k platbám převodem je veden u FioBank, č. účtu je: 2600591632/2010, IBAN: CZ4820100000002600591632, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol použijte prosím číslo Vaší objednávky, usnadní nám to přiřazení platby k objednávce. Děkujeme

Doručení balíčku trvá 2-5 pracovních dní. O termínu doručení budete informováni e-mailem a sms zprávou.