PC4MEN Zklidňující a zjemňující exfoliant pro muže

PC4Men Soothe and Smooth

všechny typy pleti,

Akné, Anti-aging/proti stárnutí, Komedony/černé tečky, Rozšířené póry, Vrásky, Zčervenání pleti

2

Hodnocení: 

1 005,00 Kč s DPH

Více informací

* Zmírňuje zčervenání pleti, hrbolky a podráždění pleti

* Čistí póry a zanechává pokožku viditelně čistější

* Rozpouští komedony

* Působí proti stárnutí pleti

* Podporuje rovnoměrnější a zdravější zbarvení pleti

* Lehká konzistence

* 100% bez přidaných parfémů a barviv

Více informací

Po otevření spotřebujte do 12 měsíců

Dodatečné informace

Čím je tento přípravek jedinečný?

Přípravek pro muže na zklidnění a zjemnění pleti je tekutý ošetřující produkt, který vylepšuje mužskou pleť mnoha způsoby. Zklidňující a zjemňující přípravek rychle redukuje červené hrbolky, poranění žiletkou, ucpané póry a pupínky bez vysušování pleti.

Tento přípravek je 100% bez přidaných parfémů a barviv a je klinicky osvědčený jako nedráždivý.

 

Pro koho je určený tento přípravek?

Přípravek pro muže na zklidnění a zjemnění pleti je doporučován každého muže, který chce hladkou, čistou pleť a k tomu zabránit příznakům stárnutí pleti a pupínkům

Více informací

Water, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol (slip agents and penetration enhancers), Salicylic Acid (beta hydroxy acid exfoliating agent), Butylene Glycol (slip agent), Polysorbate 20 (emulsifier) Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7 (antiaging cell-communicating ingredients), Dipotassium Glycyrrhizate (anti-irritant), Nordihydroguaiaretic Acid (antioxidant), Oleanolic Acid (anti-irritant), Sodium Hyaluronate (skin-repairing ingredient), Allantoin (anti-irritant),Trehalose (skin-repairing ingredient), Panthenol (skin-conditioning agent), Glycerin (skin-repairing ingredient), PEG-60 Almond Glycerides (emulsifier), Caprylyl Glycol (skin-conditioning agent), PEG/PPG-18/4 Copolymer (solvent), Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane (skin-conditioning agents),Glycereth-26 (emollient thickener), Sodium Metabisulfite (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Carbomer (gel-based thickener), Disodium EDTA (chelating agent).

 

 

Více informací

Používejte dvakrát denně po vyčištění a oholení (můžete používat dokonce i v dny, kdy se neholíte). Během dne následně použijte PC4MEN Proteck SPF 30. Večer ošetřete pleť  PC4MEN Nighttime Repair.

Hodnocení

Známka 
2017-08-31

Rychlé značné změny

Mám smíšenou pleť, akné netrpím, ale čas od času se mi nějaký pupínek udělá. Po týdnu používaní došlo k snížení výskytu černých teček a celkově se mi zlepšila pleť. Ubylo rozšířených pórů a subjektivně bych řekl, že došlo i k patrnému projasnění. Ostatní faktory ovlivňující kondici pleti, jako je míra stresu, vliv prostředí a strava, zůstaly nezměněny, tudíž pozitivní změny přičítám účinku tohoto produktu

Známka 
2017-08-31

Velká spokojenost

Až manželka mi vysvětlila, co je to exfoliant, resp. peeling. Zpočátku trošinku pálí, to ale za chvíli odezní. Používám ráno a večer, před tím než si dám denní nebo noční krém. Je super, mám čistější kůži na nose.

Napište svůj názor

Napište svůj názor

PC4MEN Zklidňující a zjemňující exfoliant pro muže

PC4MEN Zklidňující a zjemňující exfoliant pro muže

PC4Men Soothe and Smooth

Doporučené produkty