CALM 1% BHA exfoliant - lotion

CALM 1% BHA Lotion Exfoliant

všechny typy pleti,

Citlivá/velmi citlivá pleť, Růžovka/rosacea, Zčervenání pleti

3 ks a více

905,00 Kč s DPH

Více informací

* Tento exfoliant má lehkou krémovou texturu,

* Zklidňuje zarudlou pleť, čistí a zmenšuje póry, má protizánětlivé účinky, 

* Zklidňující protidráždivé látky rostlinného původu dodávají citlivé zarudlé pleti sjednocený zdravý vzhled, 

* pH se pohybuje v rozmezí 3,5-3,89

* Určeno pro pleť, která bojuje se zarudnutím, zvýšenou citlivostí zároveň, má problémy s ucpanými póry, drsnou hrbolatou pletí a nerovnoměrným tónem pleti.

Více informací

Co dělá tento přípravek jedinečným?
Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant má lehkou krémovou texturu, která pracuje na tom, aby zklidnila zarudlou pleť, zároveň vyčistila póry a zmenšila jejich velikost. Obsahuje kyselinu salicylovou (BHA), a to pro jednoduchou exfoliaci a pro zmírnění hrubé a hrbolaté pleti. Zároveň zmenšuje zarudnutí, neboť má protizánětlivé účinky. Zklidňující protidráždivé látky rostlinného původu dodají extra citlivé a zarudlé pleti sjednocený zdravý vzhled. Tento exfoliant pro denní použití je 100% bez přídatných parfémů a barviv a jeho pH je v rozmezí od 3.5-3.89.

Pro koho je tento produkt určen?
Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant je pro všechny typy pleti, která bojuje s příznaky zarudnutí, se zvýšenou citlivostí a zároveň má problémy s ucpanými póry, drsnou hrbolatou pletí a nerovnoměrným tónem pleti.
 
Pozor: Lidé alergičtí na acylpyrin (kyselinu salicylovou) by neměli používat tento produkt, neboť Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant obsahuje  kyselinu salicylovou (beta hydroxy acid)

Více informací

Aqua, Butylene Glycol (water-binding agent), Cetyl Alcohol (thickener/emollient), Magnesium Aluminum Silicate (matte finish thickener), Salicylic Acid (Beta Hydroxy Acid, exfoliant), Cyclopentasiloxane(silicone slip agent), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer (thickener), Dimethicone (silicone skin-conditioning agent), Beta-Glucan (anti-inflammatory antioxidant), Allantoin (anti-irritant), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (antiinflammatory antioxidant), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (anti-irritant), Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Flower/Leaf/Stem Extract (anti-irritant), Lauric Acid (skin-repairing fatty acid), Glycerin (skin-repairing ingredient), Polysorbate 20 (thickener), Sorbitan Stearate (emulsifier), PEG-40 Stearate (solubilizing agent), Xanthan Gum (thickener), Caprylyl Glycol (preservative), Hexylene Glycol (solvent), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Ethylhexylglycerin (skin-conditioning agent), Disodium EDTA (chelating agent), Phenoxyethanol (preservative).

Hodnocení

Napište svůj názor

CALM 1% BHA exfoliant - lotion

CALM 1% BHA exfoliant - lotion

CALM 1% BHA Lotion Exfoliant

Doporučené produkty