Exfoliant Skin perfecting gel s 8% AHA

Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

normální, suchá až velmi suchá

Anti-aging/proti stárnutí, Pigmentové skvrny, Vrásky

3

955,00 Kč s DPH

Více informací

Oceněno 2018 Readers´Choice Award Winner na www.totalbeauty.com

* 8% kyselina glykolová zanechává hladkou a zářivou pleť

* Lehké gelové složení obsahuje zklidňující látky proti podráždění

* 100% bez přidaných parfémů a barviv 

* Skvělou alternativou je Denní ošetřující a zklidňující přípravek s 5% AHA a/nebo Ošetřující přípravek na obnovu povrchu pleti s 10% AHA

* Odstraňte suché vrstvy a získejte tím krásnou, hladkou a zdravou pleť s nejmodernějším lehkým gelem. Ideální pro všechny typy pleti, ale zejména je vhodný pro pleť poškozenou sluncem.

 

Více informací

Dodatečné informace

AHA rady:

Pokud si lámete hlavu s tím, který exfoliant je pro vás nejlepší, tak mějte na paměti, že přípravek se správným složením AHA nejlépe působí na povrchu pleti a minimálně proniká do pórů. Proto jsou přípravky s AHA vhodnější pro pleť poškozenou sluncem a pro exfoliaci suchého povrchu. BHA rozpouští tuky, což znamená., že může pronikat do pórů a je tím vhodný pro pleť náchylnou na pupínky, komedony, mília a mastnou pleť.

Existuje mnoho možností, jak používat tyto druhy přípravků. Mnoho lidí je používají v kombinaci s Paula’s Choice 1% roztokem beta hydroxykyselin (používejte BHA na místa náchylná k vadám nebo komedonům a AHA na pleť poškozenou sluncem, nebo používejte jeden typ na noc a druhý na den), někdo dává přednost jednomu typu přípravku před druhým. Výběr přípravku závisí na tom, čeho chcete dosáhnout. Pokud se objevní suchost nebo podráždění, nevzdávejte se, nejprve omezte používání a aplikujte obden nebo jenom jednou denně a můžete dosáhnout tak výborných výsledků.
 

Někteří lidé chtějí vědět, zda mohou používat peeling, pokud zároveň používají AHA nebo BHA. Příležitostné používání jemného peelingu nebo jemné čistící žínky je velmi vhodné pro některé typy pleti. Pečlivě ale sledujte reakci vaší pleti, než přidáte tento krok jednou nebo dvakrát týdně do vaší péče o pleť.

 

Paula’s Choice 8% AHA gel je vhodný k použití na loktech, chodidlech nebo kolenou. Jedná se o víceúčelový exfoliant, který perfektně funguje téměř na všech místech, kde se vyskytuje sluncem poškozená nebo suchá pokožka.

 

Tento přípravek je 100% bez přidaných parfémů a barviv s pH v rozmezí 3.5-3.8

Více informací

Aqua, Glycolic Acid (Alpha Hydroxy Acid, exfoliant), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (chamomile/Soothing agent), Aloe Barbadensis Leaf Juice (water-binding agent), Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract (antioxidant),   (water binding agent), Panthenol (water-binding agent), Sodium PCA (water-binding agent), Propylene Glycol (slip agent/penetration enhancer), Butylene Glycol (slip agent/penetration enhancer), Hydroxyethylcellulose (thickener), Polyquaternium-10 (thickener), Phenoxyethanol (preservative), Methylparaben (preservative), Ethylparaben (preservative), Propylparaben (preservative), Butylparaben (preservative), Isobutylparaben (preservative).

Více informací

Po vyčištění pleti a aplikaci tonika (pokud je potřeba), naneste malé množství Paula’s Choice 8% AHA gelu na konečky prstů a naneste tenkou vrstvu na celý obličej, vyhněte se přímému kontaktu s očima (ale je možné jej použít na oční partie).

Pokud používáte přípravek poprvé, tak můžete pocítit lehké pálení, což je normální. Abyste se vyhnuli podráždění, tak v případě, že začínáte s používáním přípravku, aplikujte přípravek s AHA během prvních několika týdnů pouze jednou denně nebo obden (raději na noc). Po delším používání (4-6 týdnů) můžete aplikovat přípravek s AHA častěji a nakonec jej můžete používat dvakrát denně. Avšak někteří lidé potřebují aplikaci přípravku s AHA pouze jednou denně nebo obden. Častost používání Paula’s Choice 8% AHA gelu záleží na reakci vaší pleti, takže možná budete muset s tímto přípravkem experimentovat. Pokud se objeví zarudnutí, suchost nebo podráždění pleti, omezte frekvenci nebo přerušte používání.

Varování proti spálení: Tento přípravek obsahuje hydroxykyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost vaší pleti na slunce, zejména možnost spálení pleti od slunce. Použijte krém s ochranným faktorem, noste ochranné oblečení a omezte pobyt na slunci při používání toho přípravek a ještě následující týden po použití. 

Hodnocení

Napište svůj názor

Exfoliant Skin perfecting gel s 8% AHA

Exfoliant Skin perfecting gel s 8% AHA

Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Doporučené produkty