DEFENSE Gelový hydratační přípravek k čištění pleti

DEFENSE Hydrating Gel-to-Cream Cleanser

všechny typy pleti,

Anti-aging/proti stárnutí, Vrásky

3 ks a více

Hodnocení: 

607,20 Kč s DPH

-8%

660,00 Kč s DPH

Více informací

DEFENSE Gelový hydratační přípravek k čištění pleti jemně odstraňuje makeup, přebytečný kožní maz a nečistoty způsobené prachovými částicemi z ovzduší. Nová formule APF (Anti Pollution Factor, t.j. technologie chránící před nečistotami z ovzduší) obsahuje v tomto případě kombinaci tří "super" živin, t.j. zelený čaj, lékořice a sóju, které společně neutralizují nečistoty pleti, krásně pleť vyhladí a podpoří přirozenou kožní bariéru. Lehký gel, který se při styku s kůží a vodou mění v jemný krém zanechá pleť jemnou a svěží.

* Jemně ale účinně odstraňuje makeup

* Posiluje přirozenou bariéru kůže, která pleť udržuje správně hydratovanou 

* Účinně odstraňuje nečistoty způsobené prachovými částicemi obsaženými v ovzduší a sjednocuje tón pleti

Více informací

Jaký je rozdíl mezi tímto a ostatními přípravky k čištění pleti Paula´s Choice? 

Jakmile se DEFENSE Gelový hydratační přípravek k čištění pleti nanese na vlhkou pokožku, změní se z uklidňujícího čistícího gelu na velmi komfortní hydratační krém. Tento čistící gel něžně odstraňuje makeup a nečistoty obsažené v ovzduší, které mohou vést k předčasnému stárnutí kůže. Zanechává pleť jemnou a svěží.

Více informací

Klíčové ingredience: 

AMINOKYSELINY
Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem všech peptidů a proteinů. Každá aminokyselina má svou specifický úkol, t.j. udržet ideální hydrataci, sjednotit tón pleti a posílit její odolnost. 

EXTRAKT Z KOŘENE LÉKOŘICE
Tento rostlinný extrakt má antioxidační a vyhlazovací účinky. Pomáhá také k dosažení jednotného tónu pleti.

FOSFOLIPIDY
Fosfolipidy jsou lipidy (tuky), které se skládají z glycerolu, mastných kyselin a fosfátů. Mají hydratační účinky a pomáhají s regenerací nových kožních buněk.

Další ingredience: 

Aqua, Sodium Cocoyl Glycinate (cleansing agent), Cocamidopropyl Hydroxysultaine (cleansing agent), Sodium Lauroamphoacetate (cleansing agent), Cocamidopropyl Betaine (cleansing/lather agent), Glycerin (skin-replenishing), Sorbeth-230 Tetraoleate (texture enhancer/emulsifier), Decyl Glucoside (cleansing agent), Pentylene Glycol (hydration), Sodium Chloride (stabilizer/texture enhancer), Disodium Cocoyl Glutamate (cleansing agent), Lauric Acid (cleansing agent), Lactic Acid (hydration), Sodium Lauroyl Oat Amino Acids (skin-soothing), Sorbitan Laurate (cleansing agent/emulsifier), Sodium Cocoyl Glutamate (cleansing agent), Disodium EDTA (chelating agent), Aloe Barbadensis Leaf Juice (hydration), Camellia Sinensis Leaf Extract (antioxidant), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (skin-soothing), Linoleic Acid (skin-restoring), Phospholipids (skin-restoring), Glycine (amino acid/hydration), Alanine (amino acid/hydration), Serine (amino acid/hydration), Valine (amino acid/hydration), Isoleucine (amino acid/hydration), Proline (amino acid/hydration), Threonine (amino acid/hydration), Cocoyl Proline (hydration), Sodium Citrate (pH adjuster), Sodium PCA (skin-replenishing), Sodium Lactate (hydration), Arginine (amino acid/hydration), Glycine Soja (Soybean) Sterols (antioxidant/hydration), Caprylic/Capric Triglyceride (skin-replenishing), PCA (amino acid/hydration), Histidine (amino acid/hydration), Phenylalanine (amino acid/hydration), Lactoperoxidase (hydration), Glucose Oxidase (hydration), Aspartic Acid (amino acid/hydration), Phenoxyethanol (preservative), Ethylhexylglycerin (preservative).

Více informací

Používejte ráno a večer. Opláchněte obličej vlažnou vodou, naneste potřebné množství gelu a krouživými pohyby vmasírujte do pokožky, po chvíli dobře smyjte. Pokud je třeba, tak proces opakujte.

Hodnocení

Známka 
2018-11-22

Moc příjemné

S nadšením používám nový produkt k čištění, krásně hydratuje.

Známka 
2018-09-23

Když dojde pěna na holení

Stane se mi to tak jednou za 10 let..., prostě došla mi pěna na holení. V koupelně jsem našel nějakej cream to gel, tak jsem to vyzkoušel. Překvaopení na mé straně, fakt bezchybný holení. Jen od přítelkyně jsem dostal co proto.

Napište svůj názor

Napište svůj názor

DEFENSE Gelový hydratační přípravek k čištění pleti

DEFENSE Gelový hydratační přípravek k čištění pleti

DEFENSE Hydrating Gel-to-Cream Cleanser

Doporučené produkty