Čistící peeling s rozpustnými jojobovými perličkami

The UnScrub

Anti-aging/proti stárnutí, Citlivá/velmi citlivá pleť, Vrásky

3 ks a více

800,00 Kč s DPH

Více informací

UnScrub je nový mléčný čistící peeling s obsahem přírodních a dobře rozpustných jojobových perliček, které perfektně a jemné vyčistí Vaši pleť. Po aplikaci je pleť hladká a jemná, není ale vysušená, podrážděná nebo zarudlá. 

* Důkladně čistí, ale neoslabuje přirozenou kožní bariéru 

* Je nedráždivý, vhodný pro všechny typy pleti

* Po použití čistícího peelingu je pleť jemná a hladká

* Obsahuje přírodní a dobře rozpustné jojobové perličky

* Mléčná gelová textura se snadno opláchne

* Použijte samostatně nebo jako jeden z kroků dvojího očištění

Je ideální pro ty, kteří milují pocit extra-čisté pokožky bez vysušení a podráždění. Výborně odstraňuje make-up, hydratační krémy a nečistoty, jemně vyhlazuje pokožku přirozenými a biologicky odbouratelnými jojobovými perličkami, které nepoškozují epidermis jako některé jiné peelingy. Odhalte jemnou a krásně hladkou pokožku bez  podráždění či zarudnutí.

Více informací

Paula´s Choice vždy zastávala názor, že peeling není pro pleť dobrý, proč nyní přichází s peelingem UnScrub?

Ano, to je pravda, Paula´s Choice vždy byla a stále je proti používání peelingů, které obsahují hrubé či ostré částice, které mohou poškodit a dráždit povrchovou část pokožky, tj. epidermis. UnScrub obsahuje měkké a pružné perličky z esterů jojoby, která se dobře rozpouštějí ve vodním prostředí již při malém tlaku. Tato zrnička nedráždí a nepoškozují povrchovou epidermis.

V čem se liší Čistící peeling UnScrub od ostatních peelingů?

UnScrub je jemný peeling mléčné konzistence, který účinně odstraňuje make-up, hydratační krémy a nečistoty, změkčuje povrch kůže kulatými, přírodními a dobře rozpustnými jojobovými perličkami. Velmi jemné perličky z přírodních esterů jojoby se postupně rozpouští jemným tlakem za přítomnosti vody, nepoškozuje tak povrchovou vrstvu pokožky, tj. epidermis. Tím se významně liší od jiných peelingů s obsahem hrubých částic.  

Jaký je rozdíl mezi Čistícím peelingem UnScrub a exfolianty?

Oba typy produktů účinkují zcela jinak. Čistící peeling UnScrub jednoduše výborně čistí a hydratuje povrch kůže, nedostává se ale do hlubších vrstev. Exfolianty AHA a BHA naopak pronikají hlouběji, účinkují i hluboko v kožních pórech, odstraňují z hlubších vrstev odumřelé buňky, hydratují pleť v hloubce, toto žádný peeling neumí. Proto Čistící peeling UnScrub nenahrazuje AHA ani BHA exfolianty.

Mohu používat Čistící peeling UnScrub i při zarudnutí, růžovce, cystickém akné nebo na velmi citlivou pleť?

U růžovky a velmi citlivé pleti nelze předem nikdy reakci pleti odhadnout, proto je vždy dobré nejdříve vyzkoušet vzorek v sáčku. Peeling je ale velmi jemný, jojobové perličky se rychle rozpouštějí, proto jej většina zákazníků se zarudlou, citlivou nebo velmi citlivou pletí velmi dobře snáší. Čistící peeling UnScrub ale nedoporučujeme u cystického akné, u kterého je jednoznačně indikováno použití exfoliantu BHA, v neposlední řadě jistě konzultace s dermatologem.

Více informací

Hlavní ingredience:  

* JOJOBOVÉ PERLIČKY - jemné čistící perličky z přírodních esterů jojoby 

* PĚNIVÝ PŘÍRODNÍ EXTRAKT - antioxidant, který má zklidňující účinky na pleť 

* EXTRAKT K KVĚTU HEŘMÁNKU - zklidňující antioxidant 

* EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE - zklidňující antioxidant

Ostatní ingredience: 
Aqua (water), Jojoba Esters (cleansing beads), Caprylic/Capric Triglyceride (skin-replenishing), Glycerin (skin replenishing), PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate cleansing agent), Methyl Glucose Sesquistearate (texture enhancer), Tocopheryl Acetate (vitamin E/antioxidant), Decyl Glucoside (cleansing agent), PPG-20 Methyl Glucose Ether (cleansing agent), Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol (texture enhancers), Polyacrylamide (suspending agent), Soapberry (Sapindus Mukurossi) Peel Extract (cleansing agent/antioxidant), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (skin-soothing antioxidant), Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract (antioxidant), Xanthan Gum (texture enhancer), C13-14 Isoparaffin (texture enhancer), Caprylyl Glycol (preservative), Citric Acid (pH adjuster), Disodium EDTA (chelating agent), Laureth-7 (texture enhancer), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin (preservatives).

Více informací

Na vlhkou pleť naneste jemnými kruhovými pohyby dostatečné množství peelingu, po odlíčení dobře opláchněte vlažnou vodou. Pro odstranění ulpívajícího make-upu postup opakujte nebo použijte jemný odličovací tampón. Pro dokonalé vyčištění pleti naneste před nebo po aplikaci peelingu ještě Paula´s Choice čistící přípravek. 

Hodnocení

Napište svůj názor

Čistící peeling s rozpustnými jojobovými perličkami

Čistící peeling s rozpustnými jojobovými perličkami

The UnScrub

Doporučené produkty