CALM Zklidňující tonikum - normální až suchá pleť

CALM Soothing Gel Toner - for normal to dry skin

normální, suchá až velmi suchá

Citlivá/velmi citlivá pleť, Růžovka/rosacea, Zčervenání pleti

3 ks a více

598,40 Kč s DPH

-12%

680,00 Kč s DPH

Více informací

* Okamžitě zklidňuje podrážděnou pleť

* Zklidňuje citlivou pleť a redukuje zarudnutí

* Mléčná textura hydratuje a pomáhá při hojení

* Na antioxidanty bohaté složení vyživuje pleť

* Redukuje zánět, který může vyvolávat citlivost

* Vhodný pro suchou pleť, která je rovněž náchylná na zarudnutí

* Výborná pro odstranění posledních zbytků make-upu

* pH 6.5-7.0

Více informací

Dodatečné informace

Tato zklidňující kolekce byla speciálně vytvořena jako inovativní sortiment produktů, které okamžitě zklidní podrážděnou pokožku a zarudnutí jemnými, ale vysoce účinnými látkami. Výzkum ukázal, že tyto látky snižují základní faktory spojené s přetrvávající citlivostí a zarudnutím. Každý, kdo trpí zarudnutím a citlivou pletí ví, jak těžké je najít celou sadu produktů, které obsahují množství antioxidantů a složek proti stárnutí, aniž by dráždily pleť.

 

Čím je tento produkt výjimečný?

Toto tonikum rychle zklidňuje a dodává extra citlivé pleti široký sortiment antioxidantů a přísad, které potřebuje, aby vypadala a cítila se zdravě. Je bez alkoholu a redukuje výskyt zarudnutí, které způsobuje zánět pleti a způsobuje citlivost. Pomáhá posilovat zdravou ochrannou funkci.

Pro koho je určen tento produkt?

Speciálně vyvinut pro ty, kteří trpí zarudnutím pleti, symptomy Rosacei (růžovky) nebo extra citlivou pokožkou. Ideální pro normální až suchou pleť.

Více informací

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

-Alantoin: Zklidňující a efektivní anti-dráždidlo

-Sladké Dřívko extrakt z kořene: Výtažky z rostlin s protizánětlivými účinky

-Sodium Hyaluronát: Identická pleťová a ošetřující složka, která zvyšuje vlhkost pleti, snižuje zánět a pomáhá ztrátě hydratace.

-Fosfolipidy: Typ lipidů (tuků), složené z glycerolu, mastných kyselin, a fosfátů. Fosfolipidy jsou potřebné pro funkci buněčných membrán tím, že poskytují stabilní okolní strukturu.

 

Ingredience:

Aqua, Glycerin (skin-identical ingredient), Cyclopentasiloxane (silicone-based skin-conditioning agent), Glycereth-26 (emollient), Allantoin (anti-dráždivé), Genistein (antioxidant), Carnosine (antioxidant / anti-inflammatory agent), Dipotassium Glycyrrhiza (anti-dráždivé derived from Licorice), Epigallocatechin Gallate (antioxidant derived from green tea), Glycyrrhiza (Licorice) Root Extract (anti-dráždivé), Boerhavia diffuse Root Extract (antioxidant / anti-dráždivé), Caprylic / Capric Triglyceride (skin-Repairing emollient), Dimethiconol (silicone-based skin-conditioning agent),, (skin-Repairing ingredient), Oleic Acid (essential fatty acid / cell-communicating ingredient), Linolenic Acid (essential fatty acid / cell-communicating ingredient ), Palmitic Acid (essential fatty acid / cell-communicating ingredient), Lenoleic Acid (essential fatty acid / cell-communicating ingredient), Phospholipids (skin-identical ingredient), Epilobium angustifolium Flower / Leaf / Stem Extract (anti-dráždivé plant extract ), Polysorbate 20 (Emulsifier), HYDROGENATED Lecithin (cell-communicating ingredient), Acrylates / C10-30 Alkyl Acryl Crosspolymer (film-forming agent), Xanthan Gum (Thickener), Laureth-4 (Emulsifier), Laureth-23 (cleansing agent), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), butylenu Glycol (slip agent), Disodium EDTA (stabilizer), Ethylhexylglycerin (preservative), Phenoxyethanol (preservative).

Více informací

Po očištění pleti aplikujte tonikum na vatový tampon a jemně naneste na celý obličej a krk. Neoplachujte! Následně pokračujte ve své rutině v péči o pleť. Jako poslední krok ráno, použijte hydratační krém s SPF 25 nebo vyšším.

Hodnocení

Napište svůj názor

CALM Zklidňující tonikum - normální až suchá pleť

CALM Zklidňující tonikum - normální až suchá pleť

CALM Soothing Gel Toner - for normal to dry skin

Doporučené produkty