Životní prostředí má v Paula‘s Choice prioritu

Vše, co děláme, má dopad na životní prostředí. To je důvod, proč Paula‘s Choice přijala od začátku zelenou a právně udržitelnou politiku, ve které má blaho lidí a zvířat prioritu. Netestujeme naše výrobky na zvířatech a materiály, které používáme, by neměly způsobovat zbytečné škody na životním prostředí a měly by, pokud je to možné, být odvozené z udržitelných zdrojů. Aplikujeme tyto principy nejlépe, jak umíme, na vše co děláme: ve vývoji a výrobě našich produktů, při balení i při doručování zakázek.

Produkty

Je všeobecně známo, že Paula‘s Choice používá pouze ingredience, které jsou 100% bezpečné, a jejich účinnost byla prokázána veřejným průzkumem. Kdykoli je to možné, Paula‘s Choice volí surovinu z udržitelných zdrojů. Příkladem je palmový olej, který používáme v Resist Super Antioxidant Concentrate. Tradiční způsob, ze kterého je palmový olej získávaný je škodlivý pro deštné pralesy a tím i k lidem a zvířatům, které tam žijí. Proto Paula‘s Choice kupuje tyto suroviny od certifikované společnosti pro užitelné zdroje. Tato společnost má sídlo v Malajsii.

Paula‘s Choice nikdy neschvalovala a ani neschvaluje testování na zvířatech. V průběhu 30 let, během nichž Paula psala o kosmetickém průmyslu, neustále vyprávěla o netestování kosmetiky na zvířatech. Paula‘s Choice, LLC. netestuje své produkty na zvířatech a nikdy ani nebude. Kromě toho, nefinancuje žádný nezávislý zdroj, který by dělal zkoušky na zvířatech v náš prospěch. Zavázali jsme se k celosvětovému přijetí alternativních bezpečných zkušebních metod, které vedou k odstranění testování kosmetických přípravků na zvířatech po celém světě. V Dubnu 2013, Paula‘s Choice se stala oficiálně certifikovaným členem Leaping Bunny Program.

Požadavky pro Leaping Bunny Certification zahrnují závazek k odstranění testování na zvířatech nejen od společnosti, ale i od dodavatelů surovin. Výsledkem je produkt, který má 100% garanci, že nebyl testován na zvířatech. Program je řízen organizací pro práva zvířat, včetně Humane Society of the United States a National Anti-Vivisection Society. Pro více informací: www.leapingbunny.org