Proč se Paula Begoun rozhodla vyrábět kvalitní kosmetiku?

Příběh Pauly Begoun

Bylo mi asi 11 let, když začal můj boj s akné. Zkoušela jsem ošetření pleti různými produkty, podstoupila jsem rozličná vyšetření, ale zlepšení nepřicházelo. Když mi bylo asi 25 let, na tento okamžik nikdy nezapomenu, prostudovala jsem si podrobně složení krému, který jsem se tehdy používala. K mému velkému překvapení byl na 4. místě uveden aceton. „To je přeci odlakovač na nehty!“, řekla jsem si.

Od této chvíle jsem si začala velmi pozorně číst všechny odborné články, abych se pokusila nalézt to správné složení pro ošetření mé pleti. Tehdy jsem začala dělat vše pro to, aby i další lidé s problematickou pletí nemuseli procházet stejným utrpením jako já. Psala jsem o svých zkušenostech s akné a jeho ošetřením články a získala jsem tak mnoho čtenářů i příznivců. V roce 1995 jsem vyslyšela žádosti tisíců čtenářů a rozhodla jsem se využít svých mnoholetých zkušeností se studiem produktů a přísad v péči o pleť a založila jsem vlastní značku Paula´s Choice. Nedobrá osobní zkušenost mi paradoxně pomohla postupně budovat společnost, která opravdu plní, co garantuje.

Paula´s Choice je výjimečná tím, že splňuje to, co ve svém popise slibuje. Můžete se stoprocentně spolehnout, že máte-li problém s pletí, Paula´s Choice Vám ho pomůže vyřešit. Po dlouholetých výzkumech, postavených na tom, co opravdu na určité typy pleti pomáhá, co a v jakém pořadí používat, se můžete s plnou důvěrou svěřit do péče Paula´s Choice.

Naše produkty jsou určeny jak pro mladší ženy, tak i pro starší dámy, v neposlední řadě také pro muže. Jsou určeny pro lidi s problematickou pletí, ale i pro ty, kteří nemají žádný zásadní problém a jen chtějí udržovat svou pleť mladší a hlavně zdravější.

Při výrobě používáme jen prověřené ingredience, které opravdu dělají Vaši pleť mladší, zářivější, redukují vrásky a významně zmírňují, až zcela odstraňují akné. Všechny produkty jsou nastaveny tak, aby dokonale pracovali i s velmi citlivou pletí. Za všechny mé výrobky se 100 % zaručuji.