O Paula´s Choice

Pomáháme Vám najít ten nejlepší produkt pro Vaši pleť.

Paula's Choice si dala pro začátek závazek vzdělávat zákazníky a to zůstává základním pilířem naší filozofie i při vývoji produktů. Chápeme, jak je důležité a potřebné, aby péče o pleť dodávala to, co slibuje. Abyste byli maximálně přesvědčeni o tom, že kupujete a používáte ty správné produkty. Svěřte se nám se svými vráskami, rosaceou (růžovka), akné, rozšířenými póry. Vyléčíme všechno. Hledání Vaší perfektní kosmetické řady končí právě zde. Konečně jste ji našli.

Naše produkty

Made in the USA

Nacházíme se v úžasné mezinárodní oblasti v Seattlu a naše výrobky jsou distribuovány po celém světě. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny v USA. Dokonce i naše ingredience jsou z tuzemských zdrojů.

Žádné testování na zvířatech

Testování na zvířatech pro nás okay není. Jsme členy Leaping Bunny Program, což znamená, že jsme eliminovali testování na zvířatech nejen v naší společnost, ale i u našich dodavatelů, od kterých bereme ingredience. My zvířata milujeme.

Nedráždivé

To znamená, že naše produkty neobsahují přidané vůně, barviva nebo složky, které by mohly poškodit funkčnost a zdraví Vaší pokožky.