Osvěžující hydratační sprej

Refreshing Moisture Mist

všechny typy pleti,

anti-aging/proti stárnutí

1

Hodnocení: 

750,00 Kč s DPH

Více informací

Pro okamžitou hydrataci a oživení unavené pleti zavřete oči a nastříkejte sprej na obličej. Sprej můžete aplikovat dokonce i přes make-up.

• Obsahuje peptidy obnovující pokožku a rostlinné antioxidanty, které na sebe vážou vodu a oživují pleť

• Sprej je vhodný pro všechny typy pleti

• Velmi jemný aerosol ihned osvěží pokožku doma nebo na cestách

Lehká struktura okamžitě osvěží a viditelně hydratuje pokožku. Sprej neosabuje alkohol, ale je plný glycerinu, hyaluronátu sodného, peptidů a rostlinných antioxidantů, které posilují pokožku.

Více informací

Aqua, Butylene Glycol (hydration), Hydroxyethyl Urea (hydration), Glycerin (skin replenishing), Dipotassium Phosphate (pH adjuster), Punica Granatum Extract (antioxidant), Collagen Amino Acids (skin replenishing), Palmitoyl Tripeptide-8 (skin restoring), Sodium hyaluronate (skin replenishing), Euterpe Oleracea Fruit Extract (antioxidant), Tripleurospermum Maritimum Extract (skin soothing), Adenosine (skin restoring), Panthenol (hydration), Ethylhexylglycerin (hydration), Disodium EDTA (chelating agent), Propylene Glycol (hydration), Phosphoric Acid (pH adjuster), Dextran (texture enhancer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Phenoxyethanol (preservative), Potassium Sorbate (preservative).

Více informací

Flakón přidržte před obličejem ve svislé poloze, zavřete oči a nastříkejte potřebnou dávku spreje na obličej. Aplikujte kdykoliv, když je Vaše pleť dehydratovaná. Sprej je možné aplikovat i přes make-up. Na noc můžete sprej využít jako tonikum.

Hodnocení

Známka 
2019-06-24

Na dovolenou

Super na dovču, osvěžení tváře na sluníčku, žádný mazání, pohoda

Známka 
2017-08-27

Super hydratace

Nejdříve jsem si myslela, že tento sprej bude jako ostatní, ale mýlila jsem se. Opravdu osvěží, ale hlavně je po něm pleť hebká, vláčná, není mastná a neleskne se. Super. Můžujen doporučit

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor

Napište svůj názor

Osvěžující hydratační sprej

Osvěžující hydratační sprej

Refreshing Moisture Mist

Doporučené produkty