Aplikátor na ošetření pokožky těla a zad

Skincare Applicator for Back & Body

93023

všechny typy pleti,

folikulární keratóza (keratosis pilaris)

Tento produkt již není na skladě

350,00 Kč s DPH

Více informací

* Poskytuje snadnou aplikaci přípravků na záda a další špatně přístupná místa

* Vhodný k aplikaci tělových přípravků s ochranným faktorem, samoopalovacích přípravků, produktů proti akné na hůře přístupných částech těla

* Speciální materiál výrobku zajišťuje, že přípravek se nanese na vaši pleť a nezůstává na aplikátoru

* Polštářky aplikátoru jsou odstranitelné, omyvatelné a znovu použitelné

* Výrobek je praktický, dobře se uchovává a přenáší

* V balení jsou tři polštářky, náhradní balení s polštářky je prodáváno zvlášť

Více informací

Dodatečné informace

Čím je tento přípravek jedinečný?

Aplikátor na ošetření těla a zad je perfektním řešením k aplikaci všech druhů tělových přípravků na těžko přístupná místa. Nenamáhejte se! Aplikátor na ošetření těla a zad vám pomůže k nanesení přípravku na záda a ostatní místa, kde potřebujete pomoci s aplikací krému s ochranným faktorem, samoopalovacím nebo tělových přípravkem nebo produktem na ošetření akné. Tyto znovu použitelné přilnavé polštářky s hebkou strukturou se snadno čistí a navíc tyto vlhkost savé polštářky nedovolí plýtvání ani kapkou přípravku. Ideální k domácímu použití nebo při cestování.

Pro koho je určený tento produkt?

Aplikátor na ošetření těla a zad je pro každého, kdo potřebuje pomoc s aplikací přípravku na záda a tělo. Tento nástroj je ideální pro rovnoměrné nanesení krému s ochranným faktorem, samoopalovacího přípravku, tělových přípravků nebo přípravků na ošetření akné na těžko přístupných místech. 

Více informací

Jemně otevřete aplikátor, dokud neuslyšíte cvaknutí indikující, že je plně vytažen. Dále naneste produkt na polštářek aplikátoru a aplikujte na požadované místo. Pro nejlepší výsledek opláchněte polštářek vlažnou vodou a nechte jej před dalším použitím vyschnout. Vyměňte polštářek, jakmile bude ukazovat znaky opotřebení.

Výměna polštářku: Namočte polštářek a odloupněte jej ze spodní části aplikátoru (SKIN-CARE APPLICATOR FOR BACK&BODY).  Odstraňte papírek na zadní části polštářku a jemně jej přimáčkněte na aplikátor.

Hodnocení

Napište svůj názor

Aplikátor na ošetření pokožky těla a zad

Aplikátor na ošetření pokožky těla a zad

Skincare Applicator for Back & Body

Doporučené produkty