PC4Men Tělový šampón

PC4Men Body Wash

všechny typy pleti,

1

450,00 Kč s DPH

Více informací

Tento šampón dva v jednom na vlasy a tělo pro muže, odstraňuje nečistoty a olej, zanechává vlasy a pokožku svěží a jemnou.

* Pro všechny typy pleti

* Lehký gel bez vůně odstraňuje všechny nečistoty

* Vitamín B5 změkčuje pokožku a vyhlazuje vlasy

* Aloe zanechává pokožku hydratovanou a svěží

Více informací

Co činí tento produkt jedinečným?

Tento produkt je všestranný v tom, že je to šampón a sprchový gel v jednom. Jeho zklidňující složení je vhodné pro všechny typy pokožky, včetně pokožky citlivé, a zároveň odstraňuje nečistotu a olej pro jemnější, hladší a svěžejší pokožku. Vaša pokožka se bude cítit svěží a bude příjemná na dotyk, zatímco Vaše vlasy budou čisté a nadýchané.

Pro koho je tento produkt určen?

Pro každého, kdo chce dva v jednom, t.j. šampón a sprchový gel, který skutečne čistí a zároveň zanechává pokožku a vlasy svěží a jemné.

Více informací

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate (cleansing agents), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder (water-binding agent), Sodium Chloride (stabilizer), Cocamidopropyl Betaine (mild cleansing/lather agent), Panthenol (vitamin B5/conditioning agent), Hydrolyzed Soy Protein (conditioning agent), Polyquaternium-10 (conditioning/detangling agent), Disodium EDTA (chelating agent), Citric Acid (pH adjuster), Sorbic Acid (preservative).

Více informací

Návod na použití:

Naneste na pokožku anebo vlasy, vytvořte pěnu a opláchněte. 

Hodnocení

Napište svůj názor

PC4Men Tělový šampón

PC4Men Tělový šampón

PC4Men Body Wash

Doporučené produkty