Sleva! EVY PĚNA PO OPALOVÁNÍ

EVY PĚNA PO OPALOVÁNÍ

EVY After Sun Mousse

všechny typy pleti,

Opalovací pěny EVY Technology

3

481,00 Kč s DPH

-35%

740,00 Kč s DPH

Více informací

EVY AFTER SUN MOUSSE je inovativní pěna, která poskytuje pokožce intenzivní hydrataci až 12 hodin. Díky receptuře obohacené o vitaminy C a E, ureu a kyselinu glutamovou, pokožku po pobytu na slunci regeneruje a hydratuje, a pomáhá jí udržet si svou opálenou barvu. V kombinaci s přísadami jako panthenol a aloe vera, ji navíc ochlazuje a uklidňuje. EVY technologie umožňuje pěně proniknout přes celou horní vrstvu pokožky, nezůstat pouze na povrchu a tím posílit přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Je vhodná i na ochranu vlasů před sluncem a vodou. Vyvinuta pro citlivou pleť, bez alkoholu a parfému.

Výhody produktu EVY AFTER SUN MOUSSE:

  • Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, jakož i pro děti.
  • Posiluje ochrannou bariéru pokožky.
  • Zklidňuje pokožku díky panthenolu a aloe vera
  • Obohacený o vitaminy C a E, ureu a kyselinu glutamovou na regeneraci a hydrataci pokožky.

Více informací

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Canola Oil, Isobutane, Shea Butter Ethyl Esters, Propane, PVP, C15-19 Alkane, Propanediol, Hexylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Sophora Japonica Flower Extract, Allantoin, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Nicotinate, Alanine, Dextrin, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Sucrose, Glucose, Fructose, Urea, Citric Acid, Triethanolamine, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Více informací

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Na natření celé paže dospělého člověka postačí přibližně plná dlaň pěny. Pokud jste použili správné množství pěny, pokožka by měla zůstat suchá asi za 5-10 minut. Pokud vyschne rychleji, možná jste použili málo (nebo máte suchou pokožku a potřebujete více pěny). Jedno balení (150ml) vystačí asi na 10 natření celého těla dospělého člověka. Před koupáním nebo oblékáním si nezapomeňte nechat pěnu důkladně vstřebat do pokožky.

Hodnocení

Napište svůj názor

EVY PĚNA PO OPALOVÁNÍ

EVY PĚNA PO OPALOVÁNÍ

EVY After Sun Mousse

Doporučené produkty