EVY OPALOVACÍ PĚNA SPF 50

EVY Sunscreen Mousse SPF 50

Opalovací pěny EVY Technology

3 ks a více

740,00 Kč s DPH

Více informací

EVY Sunscreen mousse SPF 50 je nelepivá rychle vstřebávající se ochrana proti slunečnímu záření v jedinečném pěnovém složení. Je obohacena o vitaminy C a E a glycerín, díky čemuž pomáhá předcházet a regenerovat poškození pokožky způsobené sluncem. Tato opalovací pěna se doporučuje osobám s velmi bledou a citlivou pokožkou a pro ty, kteří požadují extra ochranu pro citlivé oblasti, jako jsou ramena a tvář.

Pěna SPF 50 je vhodná pro dospělé i pro děti od 6 měsíců.

SPF 50 znamená, že do pokožky pronikne 1/50 UVB záření. Sluneční ochrana tedy blokuje 98% UVB záření, pokud se použije doporučené množství pěny. Navíc, všechny produkty EVY obsahují více než 90% ochranu proti UVA záření, což představuje téměř třikrát vyšší ochranu jak požaduje norem EU pro opalovací produkty!

Výhody produktu EVY Sunscreen Mousse SPF50:

  • Vyvinutý pro citlivou pokožku, je bez parfému a alkoholu.
  • Vhodný pro pokožku náchylnou na sluneční ekzémy a alergie, albinismus a vitiligo.
  • Vysoký ochranný sluneční faktor a dlouhodobá ochrana proti UVA / UVB.
  • Obsahuje vitamíny C a E a glycerín, na zklidnění a regeneraci pokožky po opalování.
  • Vhodný pro děti od 6 měsíců.

Více informací

Patentovaná technologie použitá v produktech EVY umožňuje pěnové směsi proniknout přes celou horní vrstvu pokožky. Nezůstává pouze na povrchu, jako většina ostatních opalovacích krémů. Unikátní složení pěny, speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku a doporučené dermatology, neobsahuje alkohol, parfém a ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Švédská Asociace pro Vitiligo doporučuje produkty EVY i pro ty, kteří mají citlivou pokožku, sluneční ekzémy, sluneční alergie, albinismus a jiné kožní komplikace způsobené UV zářením. EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožce až šest hodin, je vysoce odolná vůči slané i chlorované vodě. Zaručuje dlouhotrvající sluneční ochranu při plavání, pocení nebo otření se ručníkem, proto je oblíbená i mezi sportovci.

Více informací

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Octocrylene, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, VP/Hexadecene Copolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isobutane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Propane, Shea Butter Ethyl Esters, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, PVP, Polysorbate 20, Triethanolamine, Carnosine, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Více informací

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Na natření celé paže dospělého člověka postačí přibližně plná dlaň pěny. Pokud jste použili správné množství pěny, pokožka by měla zůstat suchá asi za 5-10 minut. Pokud vyschne rychleji, možná jste použili málo (nebo máte suchou pokožku a potřebujete více pěny). Pokud pěnu stále cítíte i po přibližně 10 minutách, můžete přebytek opláchnout vodou a to bez obav ze ztráty jakékoli UV ochrany. Jedno balení (100ml) vystačí asi na 7 natření celého těla dospělého člověka. Před koupáním nebo oblékáním si nezapomeňte nechat pěnu důkladně vstřebat do pokožky.

Hodnocení

Napište svůj názor

EVY OPALOVACÍ PĚNA SPF 50

EVY OPALOVACÍ PĚNA SPF 50

EVY Sunscreen Mousse SPF 50

Doporučené produkty