CALM Zklidňující hydratační krém - normální až mastná pleť

CALM Lightweight Restoring Cream Moisturiser

normální, smíšená až mastná

Citlivá/velmi citlivá pleť, Růžovka/rosacea, Zčervenání pleti

3 ks a více

880,00 Kč s DPH

Více informací

* Zklidňuje zarudlou, mastnou pleť a redukuje příznaky rosacei (růžovky)

* Prokázané anti-dráždidla na rostlinné bázi snižují známky citlivosti

* Lehká krémová textura se jednoduše roztírá a zanechává hladký povrch

* Obsahuje jemná změkčovadla, antioxidanty a složky na ošetření kožní bariéry pleti

* Vhodné i pro použití v okolí očí

* 100% bez parfémů, a barviv

* pH 6

Hedvábný, lehoučký hydratační krém obohacený antioxidanty, anti-dráždivými látkami pro normální až mastnou pleť.

Více informací

Dodatečné informace

Tato zklidňující kolekce byla speciálně vytvořena jako inovativní sortiment produktů, které okamžitě zklidní podrážděnou pokožku a zarudnutí s jemnými, ale vysoce účinnými látkami. Výzkum ukázal, že tyto látky snižují základní faktory spojené s přetrvávající citlivostí a zarudnutím. Každý, kdo trpí zarudnutí a citlivou pletí ví, jak těžké je najít celou sadu produktů, které obsahují množství antioxidantů a složek proti stárnutí, aniž by dráždily pleť.

 

 

Čím je tento produkt výjimečný?

Extra lehká směs hedvábných hydratačních přísad, zklidňujících rostlinných výtažků a antioxidantů se podílí na snížení zarudnutí pleti a příznaků růžovky bez pocitu mastné pleti.

 

Pro koho je určen tento produkt?

Pro každého s extra citlivou pletí náchylnou k zarudnutí. Pro normální až mastnou pleť, která potřebuje noční hydratační krém se zklidňujícími vlastnostmi.

Více informací

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

-Glycerin: Identicky pleťové a pleť ošetřující složení, které udržuje vnější bariéru pleti v rovnováze a zabraňuje vysoušení

-Sodium hyaluronan: Identická pleťová a ošetřující složka, která zvyšuje vlhkost pleti, snižuje zánět a pomáhá ztrátě hydratace.

-Alantoin: zklidňující a efektivní anti-dráždidlo

-Sladké Dřívko extraktu z kořene: výtažky z rostlin s protizánětlivými účinky

 

Ingredience:

Aqua, Cyclopentasiloxane (silicone / skin-conditioning agent), Glycerin (skin-Repairing ingredient), butylenu Glycol (water-binding agent), Bis-Phenylpropyl Dimethicone (silicone-based skin-conditioning agent), Glycyrrhiza (Licorice) Root Extract (anti-dráždivé), Allantoin (anti-dráždivé), Beta-Glucan (anti-inflammatory antioxidant), Dipotassium glycyrrhiza (Licorice-derived anti-dráždivé), Epilobium angustifolium (Willow Herb) Flower / Leaf / Stem Extract (anti-dráždivé ), Phenyl Trimethicone (silicone-based skin-conditioning agent), Dimethicone (silicone-based skin-conditioning agent), Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer (silicone-based textura enhancer), (skin-Repairing ingredient), Arctium Majus (Burdock) root Extract (plant anti-dráždivé), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (anti-inflammatory antioxidant), Laminaria saccharina (Algae) Extract (water-binding / soothing agent), Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract (antioxidant), Panthenol (skin-Repairing ingredient), Sodium acryl / Sodium Acryloyldimethyl Taury Copolymer (film-forming / Thickening agent), Hydroxyethylcellulose (Thickener), Isohexadecane (dry finish solvent), Sodium Carbomer (gel-based Thickener), Polysorbate 80 (Emulsifier) , Ethylhexylglycerin (skin-conditioning agent), Phenoxyethanol (preservative).

Více informací

Naneste na noc jako poslední krok ve Vaší rutině v péči o pleť. Pro denní použití následně aplikujte krém s SPF 25 nebo vyšším.

Hodnocení

Napište svůj názor

CALM Zklidňující hydratační krém - normální až mastná pleť

CALM Zklidňující hydratační krém - normální až mastná pleť

CALM Lightweight Restoring Cream Moisturiser

Doporučené produkty