Opětovná registrace na e-shopu Americká kosmetika

Drazí přátelé Americké kosmetiky Paula´s Choice,

vzhledem k tomu, že se nás opakovaně ptáte, proč je třeba se znova registrovat na e-shopu Americká kosmetika, dovolte pár poznámek, které jsme již posílali a umístili na FB. Přece jen pro jistotu připojujeme zprávu z 5.9.2017 :-).

I když to nebylo vidět, pracoval v létě team Americké kosmetiky intenzivně na vylepšení a nových funkcionalitách e-shopu. Nové aktualizace budeme instalovat ve středu 6.9.2017, kdy bude e-shop několik hodin nedostupný, za což se Vám předem omlouváme. Naši IT specialisté udělají vše, aby byl výpadek co nejkratší a abyste již ve středu večer mohli s radostí nakupovat nawww.americkakosmetika.cz. Přijďte se podívat, od středy do neděle Vás čekají zajímavé slevové akce!
 
S novým webem Vám přinášíme tato vylepšení:


Velké zrychlení načítání jednotlivých stránek e-shopu a lepší responzivní (mobilní) design,
Jednostránkový formulář, který významně usnadní a zkrátí proces objednávky,
Přehlednější filtr a porovnávač jednotlivých produktů,
Rozšířený zákaznický servis,
Do budoucna plánujeme nastavení benefičního programu pro naše věrné zákazníky.
 
Jak už to bývá, s pozitivními informacemi přichází také alespoň jedna méně příznivá:


Z důvodu zlepšení ochrany Vašich osobních dat, budeme instalací nového e-shopu nuceni smazat všechna Vaše osobní data a registrační karty. Co to pro Vás znamená? Po spuštění nového e-shopu, tj. od středečního odpoledne 6.9.2017 bude nutno vytvořit novou registraci, neboť všechny osobní účty budou smazány. Nově se prosím zaregistrujte a zvolte si také nové heslo. Děkujeme za pochopení.
 
 
Drazí přátelé, věříme, že aktualizované stránky e-shopu se Vám budou líbit stejně jako nám. Pokud byste narazili na jakoukoliv chybu či nejasnost, neváhejte se prosím obrátit na naše zákaznické centrum.
 
S přáním krásného a slunečného září,
 
Team Americká kosmetika Paula’s Choice Česká republika