Resist C15 Super Booster

Dlouho očekávaný booster již od 15.9.2017 také v Evropě! 

Buďte mezi prvními a využijte již nyní možnost předobjednávky na dobírku za 1.494,- Kč, poštovné i dobírka je zdarma! K odeslání po 15.9.2017.

Pozn.: Pokud máte o booster zájem již nyní, objednejte si jej závazně na info@americkakosmetika.cz, uveďte prosím Vaši adresu, telefonní číslo a e-mail. 

SKU 7890 | obsah 20 ml

Co je Resist C15 Super Booster?

• Výrazně rozzáří Vaši pleť a sjednotí její barevný odstín, má vynikající anti-aging efekt, vyhlazuje vrásky a jené linky, vynikající hodnocení z USA a Kanady

• Směs vitamínů C, E a kyseliny ferulové * pokožku viditelně rozjasní

• Tekutý booster se velmi rychle vstřebá

• Použijte samostatně nebo přidejte do svého hydratačního krému či séra

Resist C15 Super Booster obsahuje vysoce koncentrovaný 15% vitamín C, kyselinu ferulovou * a antioxidanty stabilizující pokožku. V této kombinaci přináší booster výjimečné výsledky, sjednocuje nerovnoměrný tón pleti, oživuje nevýraznou pleť a pomáhá pokožce bojovat s nepříznivými účinky životního prostředí, především s poškozením od slunečního záření. Viditelně snižuje známky stárnutí, pleť postupně vyhlazuje. Směs stabilizovaného 15% vitamínu C (kyselina askorbová) a silných antioxidantů, vše při pH 3,0, navíc snižuje viditelné známky stárnutí a pomáhají dosáhnout hladší, jasnější a pevnější pleť.

Za to vše může právě ta správná kombinace 15% stabilizovaného vitaminu C (kyselina askorbová) při pH 3,0 a další silné antioxidanty, jako jsou vitamín E, kyselina ferulová* a peptidy vyhlazující kůži. 

Jak hodnotí booster za oceánem, kde je v prodeji již téměř rok?

Paní Margot z Vancouveru v Kanadě

Mám citlivou pokožku s mírnou rosaceou. Není lehké najít produkty proti stárnutí, které mou pokožku nedráždí. Používám dvě kapky boosteru, které vždy smíchám s mým hydratačním krémem ráno a večer, má pleť vypadá klidně a má rozhodně lepší tón. Pleť není po aplikaci mastná, ale příjemně hydratovaná. Na noc přidávám ještě exfoliant PC Calm BHA 1% lotion a 1% retinol. Mohu jen doporučit.

Jak se booster používá?

Aplikujte jednou nebo dvakrát denně na vyčištěnou pleť, nejlépe po aplikaci tonika a exfoliantu. Kápněte 2-3 kapky do dlaně a poté naneste na obličej. Pokud budete chtít ošetřit také krk a dekolt, pár kapek samozřejmě přidejte. Booster můžete také přidat do Vašeho oblíbeného séra nebo hydratačního krému, přes den používejte hydratační krém s SPF faktorem (UV filtrem). Booster můžete nanést i na citlivou pokožku kolem očí, vyhněte se ale přímé aplikaci do oka samotného.

Složení

Voda, kyselina askorbová (vitamin C/antioxidant), butylenglykol (hydratace), ethoxydiglykol (hydratace), glycerin (hydratace), PPG-26-Buteth- Tocopherol (vitamin E/antioxidant), hyaluronát sodný (hydratace), Hexanoyl Dipeptid-3 Norleucin acetát (obnovení pokožky), Lecitin, Kyselina ferulová (antioxidant), Panthenol (doplnění pokožky), Bisabolol (vyhlazuje pokožku), Oryza Sativa (typ rýže) + extrakt otruby (změkčení pleti), Extrakt Hordeum Vulgare (extrakt z ječmene/antioxidant), Propylgalát (antioxidant), Glukonát sodný (úprava pH), fenoxyethanol (konzervační látka), ethylhexylglycerin (konzervační látka).

Odborná literatura

Journal of Cosmetic Dermatology, December 2012, issue 4, pages 310-317, Facial Plastic Surgery Clinics of North America, February 2013, issue 1, pages 55-60, Plastic Surgical Nursing, April-June 2012, issue 2, pages 71-72, Indian Dermatology Online Journal, April-June 2013, issue 2, pages 143-146, Journal of Investigative Dermatology, October 2005, issue 4, pages 826-832, International Journal of Cosmetic Science, February 2000, issue 1, pages 21-52, Dermato-Endocrinology, July 2012, issue 3, pages 253-258, Dermatologic Therapy, September-October 2007, issue 5, pages 314-321

Často kladené otázky

Proč je doporučeno používat booster pouze 3 měsíce po otevření?

Resist C15 Super Booster obsahuje jedinečnou směs velmi silných antioxidantů a vysokou koncentraci stabilizovaného vitamínu C. Tyto složky jsou citlivé na účinky kyslíku a světla. Navzdory skutečnosti, že má booster vynikající obal, který omezuje přívod světla a vzduchu, doporučujeme používat C15 Super Booster maximálně 3 měsíce od otevření. Proto na trh dodáváme balení 20 ml, aby booster byl při použití 1-2x denně spotřebován právě za 2-3 měsíce.

Proč je složení Resist C15 Super Boosteru odlišné v USA a EU a proč tak dlouho trvalo uvedení na trh v EU?

Důvodem, proč se verze C15 Boosteru v EU a USA liší, jsou v regulační pravidla jednotlivých ingrediencí v USA a EU. Textura a klíčové složky produktu jsou totožné, liší se pouze stabilizační složky produktu. Toto je také důvodem pozdějšího uvedení na trh EU.

    

* Kyselina ferulová patří mezi významné antioxidanty, likviduje pro pokožku nebezpečné kyslíkové, dusíkové i hydroxylové radikály. Je rostlinného původu a nachází se ve stěnách buněk některých rostlin. Je silnějším antioxidantem než samotný vitamín E, betakaroten či vitamín C. V kombinaci s vitamíny C a E vzniká velmi účinný rostlinný antioxidant. Dle dostupné literatury působí jako prevence vrásek, prevence poškození slunečním zářením, prevence rakoviny pokožky, ulevuje od návalů horka.