DOPŘEJTE VAŠÍ PLETI TU SPRÁVNOU VÝŽIVU A POSILNĚTE JI JAKO NIKDY PŘEDTÍM!

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉ SÉRUM RESIST OMEGA+ COMPLEX

Koncentrovaná, ale vodou snadno ředitelná kosmetika, to je ten nejmodernější způsob, jak dát Vaší pleti tu nejlepší péči. Tím tajemstvím je pleť posílit a dodat jí právě tolik živin, kolik potřebuje, aby byla zdravá, hydratovaná, chráněná před negativními vlivy, zářivá, bez zarudnutí, bez podráždění, schopná revitalizace jako nikdy předtím. A to vše bez pocitu těžkosti.

Přední světová kosmetická značka Paula's Choice Skincare přichází pleti na pomoc se svým RESIST Omega+ Complex Sérem (SKU 2130), které je vhodné pro všechny typy pleti. Pleť vyživí a výsledky jsou vidět již po prvním použití.

Četné vědecké výzkumy jasně potvrdily vynikající až fascinující výsledky lokálně aplikovaných omega esenciálních mastných kyselin. Výzkumy jasně ukazují, že esenciální mastné kyseliny jsou pro vzhled a funkci pokožky nezbytné. Toto lehounké sérum je vyvinuto k vyživení pleti, ochraně důležité povrchové kožní bariéry, ale také k ochraně hlubších vrstev pokožky, a to pomocí kombinace rostlinných omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, ceramidů a silných přírodních antioxidantů.

Účinná směs pleť posilujících omega mastných kyselin, ceramidů, olejů z lněných a chia semínek (omega 3 a 6), linolové a linolenové kyseliny (omega 9) a oleje ze semínek marakuji (omega-9) okamžitě vyživí dehydrovanou pleť, která pak vypadá mladistvě a přirozeně. Častější aplikace posílí pleť, která pak není suchá, zanícená či zarudlá a účinně ji chrání před poškozením negativními vlivy životního prostředí.

Pozoruhodné výhody ale stále nekončí. Při denním používání séra pomůžete obnovit mladistvou pružnost unavené pleti a účinně bojovat proti příznakům stárnutí. Toto úžasné sérum je 100% bez parfemace a je tak jemné, že může být aplikováno také v okolí očí.

Naneste 1-2 dávky z pumpičky na obličej a krk po té, co pleť vyčistíte, aplikujete tonikum a exfoliant. Pro dosažení optimálních výsledků používejte ráno a večer. Při aplikaci na den vždy doplňte hydratačním krémem s UV filtrem. Paula´s Choice RESIST Omega+ Complex Sérum bude v prodeji cca od 15. května 2017 na www.americkakosmetika.cz.

www.americkakosmetika.cz
Pro více informací nás prosím kontaktujte na:
     telefonu +420 778 745 742, Livechatoo, e-mailu info@americkakosmetika.cz  nebo prostě navštivte na www.americkakosmetika.cz

Paula's Choice byla založena v roce 1995 světově uznávanou expertkou v péči o pleť Paulou Begoun, autorkou knih Blue Eyshadow Should Be Illegal, The Beauty Bible a Don´t Go to the Cosmetic Counter Without Me, které se prodalo více než 2,5 milionu výtisků. S využitím svých odborných znalostí a zkušeností vyvinula Paula nejmodernější formuli pro svou vlastní kosmetiku, která je založena na spolehlivém a publikovaném výzkumu v péči o pokožku. Produkty zahrnují péči o pleť, make-up, péči o tělo a vlasy. Všechny výrobky jsou bez parfemace, nejsou testovány na zvířatech, jsou šetrné k životnímu prostředí a fungují skvěle bez falešných slibů. Pro více informací navštivte www.americkakosmetika.cz