Kniha Pauly Begoun

Paula Begoun je zakladatelkou, tváří i inovativní silou kosmetické řady Paula´s Choice.

Je autorkou 20 nejprodávanějších knih, které se věnují péči o pleť, make-upu a péči o vlasy. Její práce je uznávána experty v kosmetickém průmyslu, proto je také opakovaně zvána, aby vystoupila v pořadech na televizní stanici CNN, ale i v USA velmi populární...

Paula Begoun je zakladatelkou, tváří i inovativní silou kosmetické řady Paula´s Choice.

Je autorkou 20 nejprodávanějších knih, které se věnují péči o pleť, make-upu a péči o vlasy. Její práce je uznávána experty v kosmetickém průmyslu, proto je také opakovaně zvána, aby vystoupila v pořadech na televizní stanici CNN, ale i v USA velmi populárních pořadech Talk Show Oprah, The Today Show, Dateline NBC či Dr. Oz.

Z nejnovějších knih The Best Skin of Your Life Starts Here („Nejlepší pleť tvého života začíná zde“), Don’t Go to the Cosmetics Counter Without Me („Nenakupuj kosmetiku beze mě“), The Original Beauty Bible („Originální bible krásy“) máme k dispozici pouze první jmenovanou, dotisk dalších knih je v jednání.

Paula je také zakladatelkou serveru www.beautypedia.com, kde se každý může dočíst, jak jsou hodnoceny jednotlivé produkty mnohých kosmetických firem, a to jak odborníky, tak zákazníky. Pokud hledaný produkt nenaleznete, nebyl hodnocen.

Čti více

Kniha Pauly Begoun  Je zde 1 produkt.

Filtr

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky