Dr. Grandel kosmetik

Kosmetická firma Dr. Grandel byla založena v roce 1947 v německém Augsburgu a pyšní se více než 60-ti letou zkušeností v oblasti vývoje a výroby profesionální kosmetiky. Sídlo společnosti je po celou dobu v německém Augsburgu, kde se všechny produkty skupiny Dr. Grandel také vyrábí. Firma má v portfoliu 3 značky, a to: Phyris, Dr. Grandel a Arab...

Kosmetická firma Dr. Grandel byla založena v roce 1947 v německém Augsburgu a pyšní se více než 60-ti letou zkušeností v oblasti vývoje a výroby profesionální kosmetiky. Sídlo společnosti je po celou dobu v německém Augsburgu, kde se všechny produkty skupiny Dr. Grandel také vyrábí. Firma má v portfoliu 3 značky, a to: Phyris, Dr. Grandel a Arabesque. Vysoce kvalitní produkty všech jmenovaných značek jsou exportovány do 50-ti zemí světa a pracuje s nimi více než 20 000 beauty salonů.

Ano, žijeme v kosmopolitním světě, kdy na webu Americké kosmetiky bude i kosmetika německá, a to je jen dobře :-). Brzy Vám přineseme také další produkty skupiny Dr. Grandel, kompletní nabídku pro Vás připravujeme a nabídneme Vám ji na stránkách Americké kosmetiky v prvním čtvrtletí roku 2020. Všechny produkty Dr Grandel jsou vyrobeny v Německu. 

Těšíme na Vaše ohlasy a hodnocení produktů.

Motto společnosti je: In love with perfection

Čti více

Dr. Grandel kosmetik Počet produktů: 40

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 40 položek